banner851

banner955

"PARTİSİNİN ONURUNU DÜŞÜNMEDİ"

Kaynaşlı'nın AK Partili Belediye Başkanı Erol Bayraktar'ın CHP'lilere tahsis ettiği platform siyasetin nabzının yükseldiği şu günlerde başını ağrıtmaya başladı. 24 Haziran Genel Seçimleri sürecinde halka seslenmek üzere ilçeye gelen CHP'nin Düzce adayları, Kaynaşlı Belediyesi'nin logosu ve AK Partili Başkan Erol Bayraktar'ın resimlerinin bulunduğu platforma çıkarak, Kaynaşlılar'a hitap etti.

Siyaset 03.01.2019, 13:50 03.01.2019, 16:19
5564
AK Parti'den tekrar başkanlığa talip olduğu bilinen Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, şu günlerde ilçedeki icraatları ile değil çok farklı bir gelişme ile gündeme oturdu.
 
Her seçimde olduğu gibi 24 Haziran Milletvekili Seçimleri'nde de ilçe ilçe gezen siyasetçiler, kendilerine tahsis edilen alanlarda vatandaşlara hitap etmişti.
 
Bu kapsamda Kaynaşlı'da miting yapmak istediklerini kaymakamlık ve belediyeye bildiren CHP  ilçe yönetimi de gerekli izinlerin alınmasından sonra tarih belirleyerek, partisinin Düzce adaylarını ilçede ağırlamıştı.
 
Kaynaşlı halkından destek istemek üzere kente gelen CHP'li milletvekili adayları, ilçe meydanında konuşlandırılan platformdan konuşmalarını yaparak, seçmenden oy istemişti. Ancak CHP'li siyasetçilerin aylar önce çıktığı bu platform bugün AK Partili Belediye Başkanı Erol Bayraktar'ın başını ağrıtır oldu. 

 

Kaynaşlı Belediyesi'nin logosu ve AK Partili Başkan Erol Bayraktar'ın resimlerinin bulunduğu platformun etrafı CHP bayrakları ile donatılırken, ortaya çıkan tezat manzara bir vatandaşın dikkatinden kaçmadı.
 
Kendi fotoğrafı ve belediye logosu yüzünden Bayraktar'ın sanki CHP'li bir başkanmış gibi bir izlenime neden olduğunu savunanlar bugün yayılan bu fotoğraf karelerini, "Başkan partisinin onurunu düşünmedi. Doğru bir duruş olmadı!" diyerek sorguluyor.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ  
banner844
Yorumlar (31)
adamın teki 4 yıl önce
Bir de tersten bakalım habere. Chpliler partisinin onurunu düşünmeyip de nasıl da bir akpli başkanın fotoğraflarının olduğu standa çıkar. Al bir de burdan yak!
Adana lı 4 yıl önce
Ben 12 yıl misafir lik yaptığım Kaynasli da Erol başkan gibi bir başkan görmedim destekliyorum yaptığı hoşgörüyü tüm Kaynasli ya Selâmlar
millet ittifakı memmun 4 yıl önce
yorumlara bakılınca kaynaşlıdaki iyi parti chp ve hdp liler alkışlıyor gerisi ses çıkarmıyor her şey yolunda demek ki
cumhur ve millet ittifakı 4 yıl önce
kaynaşlı kendini aşmış cumhur ve millet ittifakının örneği bu yazık
neden hep gerideyiz 4 yıl önce
yorumlara bakınca garip... yapılan işlerin arkasındaki gayri meşru ilişkilerin yolsuzlukların ve düzenbazlıkların görülmemesi gerçekten garip vatandaşın parası ile yapılan tüm harcamaların Allah katında hesabı büyük olur kim bu milletin bir lirasını yer ise sonu hüsran olur ..
Kaynaşlı 4 yıl önce
Şivan denilen terörist köpeği cumhurbaşkanınız sahneye çıkarttıp kol kola halay çekerken bu kadar zorunuza gitmedi bu mu zorunuza gitti
Ülke 4 yıl önce
Adam ülke yönetiyor ülke. Ucuz siyaset yapmıyor. Keşke Ak Partiden tekrar aday gösterilse de görse herkes nasıl seçim kaybediliyormuş.
Helal mi? Adil olun adil 4 yıl önce
Helal olsun olmasına da keşke Ak parti bayrağına da böyle sahip çıkıp kapısına kilit vurdurmasaydı. Keşke partisinin teşkilatının kapısını bir kere göstermelik de olsa bir kere açsaydı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık