banner851

banner955

PARTİYİ DEĞİL KENDİNİ DÜŞÜNENLE YOLA DEVAM ETMEYİZ!

AK Parti Kaynaşlı Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplantısı geniş katılımla Kaynaşlı Halk Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda partililere seslenen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti’nin sadece seçim kazanmak için mücadele eden bir teşkilat asla olmadığını vurgulayarak, “Bizim bir duruşumuz, bir sorumluluğumuz var. Bu davanın bir neferi olarak ismimizin, cismimizin bir önemi yok.” diyerek, parti için değil kendi için ‘Davada varım’ diyenlere net mesaj verdi.

Siyaset 30.03.2022, 14:40 30.03.2022, 16:46
1015

Sahadan ayağını çekmeyerek sık sık vatandaş ve esnafla buluşan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, teşkilat buluşmalarına ayrı önem veriyor. Adım adım yaklaşan genel seçimler öncesi parti mensuplarının AK Parti’nin hizmetlerini halka en iyi şekilde anlatmasını ve gönüllere dokunmasını isteyen Keskin, ayrıca yaptığı ‘Keskin’ konuşmalarla ‘Bizden olmayan yola devam etmesin!’ vurgusunu sözünü sakınmadan yapıyor.

İl Başkanı Keskin, son olarak AK Parti Kaynaşlı Daraltılmış İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda AK Partililer’e önemli uyarılarda bulundu.

Kaynaşlı Halk Eğitim Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in yanı sıra il yönetim kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Bayram Parlak ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysu Okutan, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Ergin, belediye meclis üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Akdoğan, köy muhtarları, köy ve mahalle temsilcileri katıldı.

“Dünyada savaştan barışa giden bir yol açıldı”

Parti içi çalışmalar ve gündemde öne çıkan gelişmelerin ele alındığı buluşmada, konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, ilk olarak Rusya ve Ukrayna arasında Türkiye’de yapılan barış görüşmelerine değindi.

Keskin, “Bizim davamızda ne gizli kahramanlar var, biz o dualarla ayakta duruyoruz. Biz sizlerle beraber ayakta duruyoruz. Sizler olmasanız, bu teşkilatlar olmasa, bu millet cumhurbaşkanımızın arkasında durmasa bugün, bir tarafında Rusya, bir tarafında Ukrayna, Türkiye’de bir araya gelebilir miydi? Gördünüz mü haberi? İki heyet de ayakta alkışlıyor. Bugün dünyada savaştan barışa giden bir yol açıldı. Hamdolsun Allah’a. Bugün ‘Dünya beşten büyüktür.’ diyen bir liderle beraber daha adil bir dünya için hepimizin elimizi taşın altına koyduğumuz bu süreçte biz neyin derdindeyiz!” dedi.

“Bu dava zalimlerin karşısında dik duranların davasıdır”

Ardından sözü AK Parti’nin vizyonuna getiren İl Başkanı Keskin, partinin hizmet anlayışıyla uyuşmayanların ayıklanması gerektiğini açıkça şöyle dillendirdi:

“Biz, sadece siyasi partilerden bir parti, seçim kazanmak için mücadele eden bir teşkilat asla değiliz. Bizim bir duruşumuz, bir sorumluluğumuz var. Bu davanın bir neferi olarak ismimizin, cismimizin bir önemi yok. Bu davanın ilerlemesi, bu milletin ilerlemesi, Hz. Allah’a kul olanların zalimlerin karşısında dik duranların, mazlumun yanında olanların davasıdır bu dava. Cumhurbaşkanımız günde 24 saatin 16 saati ayakta en az onun kadar çalışalım ve ona layık olmaya gayret gösterelim. Ben hepinize inanıyorum. Biz, burada bir tarih yazacağız. Düzce’de bir hikaye yazacağız. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye hedefimize ulaşana kadar hiçbirimize durmak, yorulmak, dinlenmek yok.”  

banner844
Yorumlar (14)
Sadettin Saran 6 ay önce
Dava::: Ayakkabı kutusunun içinde.
Dava::: Köşkler saraylar ve Gemicikler
düzceliii 6 ay önce
Çıkarı için partiye üye olanlar var hepte godamanlar
Şakacı 6 ay önce
İyi de başkan sizler yoları paralı yaptınız.... acaba siz yola çıkacak birilerini bulacakmısınız
Şampiyon 6 ay önce
Bir tane fakir Akp li kalmadı bu Düzce’de…. Halk ise gün geçtikçe dahada fakirleşiyor , adalet istiyor , zehirli havadan kurtulmak istiyor , içilecek derece de su istiyor , bittik altyapıdan kurtulmak istiyor…. Tabikide bunlar sizinle olmayacak Düzce halkı 20 senede bunu idrak etti artık …
HAMİDİYELİ 6 ay önce
badem bıyıklı sakallı ,göbekli ,kırabvatlı , liyakatsız insanlardan kurtulursak bu ülke kesin kurtulur , tüm dünya kurtulur
Düzce'li.. 6 ay önce
Hizmetlerde son durumu, sempatik maliye bakanı dört kelimede özetledi.. Türk lirası bir yere gitmiyor, en düşük seviyesinde dedi.. Ayrıca her seferinde hesap hatası yapılmaz ya, çanakkale köprüsünden her gün yüklendirici kişilere, 30 derslik iki okul parası fazladan ödeyeceğiz..
Düzce'li.. 6 ay önce
Halkı, yoksulu, işçiyi, köylüyü, çifçiyi düşünen değil.. Partiyi, daha doğrusu bir aileyi ve efradını düşünenlerle yol alın siz.. 100 yıllık reklam arası verdik diyen meczuplarla yol alın..
nsm 6 ay önce
bana kendini düsünmeyen bir akp'li oldugunu kimse söylemesin. iste bu yüzden bu parti partiler cöplügünde yerini alacaktir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
kapalı