banner851

banner955

PAZARCI ESNAFLARINDAN DESTEK İSTEDİLER

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Yerel Seçimler öncesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İl Başkanı Caymaz ve Parti yöneticileri pazarcı esnaflarını ziyaret ederek, partileri için destek istedi.

Siyaset 21.10.2022, 13:30 21.10.2022, 15:56
330

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı,  Düzce’nin çeşitli bölgelerinde kurulan semt pazarlarında pazarcı esnaflarını ziyaret etti. Partinin İl Başkanı Murat Caymaz ve parti yöneticilerinin İlk durağı Koçyazı Mahallesinde kurulan Çarşamba pazarı oldu.

 Caymaz ve ekibi ziyaretlerde 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinde, DEVA Partisi için pazarcı esnaflarından destek istedi. Ardından Perşembe Pazarını ziyaret eden Caymaz ve partililer, burada da esnaflarla bir araya geldi.

Ziyaretler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Caymaz, “ Pazaryerlerinde 4 yıllık üniversite mezunu pazarcılık yapan, tatlı satan ve atama bekleyen gençleri "Umudumuz sizsiniz" söylemlerini duymak sorumluluğumuzun ağırlığını bizlere tekrar hatırlattı. Pazarın nabzı değişim söylemleriyle, atıyor. Sohbet ettiğimiz esnaflarımızdan Deva Partisi olarak hayırlı olsun ve başarı dilekleri alıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'a olan güven yüksek seviyede” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız