banner851

banner614

PKK'yı Kınıyoruz

banner619

DSP Düzce İl Başkanı Zeyneti Bayri Ünal basın toplantısı düzenledi. Ünal Tokattaki saldırı ve DTP'nin kapatılması ile Sosyal Güvenlik konularında açıklamalarda bulundu.

banner846
Siyaset 12.12.2009, 18:51
209
PKK'yı Kınıyoruz
banner844

DSP Düzce İl Başkanı Zeyneti Bayri Ünal parti teşkilatında basın toplantısı düzenledi.
Toplantıda öncelikle tokatta Mehmetciklerimize yönelik saldırıyı şiddetle kınıyoruz diyen Ünal terör örgütü Türkiye Cumhuriyetini asla yıldıramayacaktır dedi.
Bursada yaşanan grizu patlamasınada değinen Ünal yaşananlar Sosyal Güvenliği yok eden zihniyetin eseridir bizler DSP olarak her zaman emekçinin yanındayız ve emekcinin çalışma koşullarının düzeltilmesinden yanayız dedi.
DTP'nin kapatılması konsunda Anayasa Mahkemesinin verdiği karara saygılıyla karşılamak gerekir diyen Ünal sözlerine şöyle devam etti. 
DSP'nin insanı temel alan bir parti olduğunu söyleyen İl Başkanı kadın kolları örgütlenmesi çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
DSP kadınlarımızın ülke yönetiminde siyasette ve karar verme mekanizmalarında daha yüksek oranlarda yer almasından yanadır. Bu yönde adımlar atılması demokrasiyi güçlendirecek ülkemizi dahada ileriye taşıyacaktır ve dsp geleceğe gençlerle yürüyeceklerdir dedi.

Yorumlar (0)
22°
parçalı az bulutlu