banner851

banner614

Programda 310 köy var.

Yerel seçimler öncesinde olduğu gibi seçimlerin ardından da AK Parti köy gezilerini sürdürüyor. Geziler sırasında köy halkının sorunları da dinleniyor.

banner619
Siyaset 09.07.2009, 11:52
202
Programda 310 köy var.

Yerel seçimler öncesinde Belediye Başkan adayları İsmail Bayram'la birlikte geziler yaparak halkın arasına karışan AK Parti, seçimlerin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin de tatile girmesiyle birlikte gezilerini sürdürüyor. Geziler ilk olarak dün başlarken AK Parti İl Teşkilatı ayırdığı bölgelere Milletvekilleri ile birlikte gidiyor. Parti dünkü gezilerine AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ile birlikte gitti. Gölormanı Köyü, Çınarlı Köyü, Çakırhacıibrahim Köyü, Kavakbıçkı Köyü, Aktarla Köyü, Kutlu Köyü ve Kaledibi Köyü'nü gezen partililer, köy sakinlerinin sorunlarını da yerinde inceliyor.

“Fındıkla ilgili sorunlar geliyor.”

Yapılan gezileri değerlendiren AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, yaptıkları köy gezilerinde kendilerine fındıkla ilgili sorunların yansıdığını söyledi. Kaşıkoğlu, “2002 yılından beri Milletvekilliği yapıyor. Şuna şükrediyoruz. Artık vatandaşlar yol ve su sorunlarından bahsetmiyorlar. Köylerine internet istiyorlar. Bu demek oluyor ki artık Düzce'nin çok büyük, çözülemeyecek sorunları kalmadı. Bize sadece fındıkla ilgili sorunlarını yansıtıyorlar. Bir de artık köy yollarını değil de ara sokaklarda asfalt olmamasından dolayı şikayet ediyorlar. Bu sorunlar bizim ne kadar yol katettiiğimizi gösteriyor. Artık vatandaşlar küçük sorunlardan bahsediyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)