banner851

banner614

PROJELER KONUŞULDU

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kendisini ziyarete gelen AK Partili belediye başkanlarını ve teşkilat başkanlarını makamında ağırladı. Ziyarette projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

banner846
Siyaset 01.04.2021, 14:58
951
PROJELER KONUŞULDU
banner844

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kendisini ziyarete gelen AK Partili belediye başkanlarını ve teşkilat başkanlarını ağırladı.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ile AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, Beyköy Belde Teşkilatı Başkanı Osman Yavuz ve Boğaziçi Teşkilat Başkanı Korhan Kara, Başkan Şahin’i makamında ziyaret etti.

Samimi bir havada geçen ziyarette başkanlar seçim bölgelerinde yürüttükleri çalışmalar hakkında birbirlerine bilgi vererek istişarelerde bulundu. Başkan Şahin, konuklarına ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
watandas 4 ay önce
BİRDE MASKE TAKSALAR DAHA IYI OLURMUS BU SALGINDA
hanife gür 4 ay önce
güler yüzü ve çalışkanlığı ile kalplerde yer alan sayın Çiğdem GÜNAL hanımın yeniden İl Genel Meclis Başkanı olması bir kadın olarak beni çok gururlandırdı.tebrik eder bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.
kemal 4 ay önce
Birol başkanım yuvana bekliyoruz seni.