banner851

banner955

PROJELERİNİ AK PARTİ KURMAYLARINA ANLATACAKLAR

AK Parti’nin "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” Ankara Kızılcahamam’da başladı. Düzce’nin 5 AK Partili belediye başkanının da katıldığı toplantıda 3 gün boyunca Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri sonrası belediyecilik çalışmaları değerlendirilecek.

Siyaset 23.12.2021, 13:27 24.12.2021, 10:52
602
PROJELERİNİ AK PARTİ KURMAYLARINA ANLATACAKLAR

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) mensubu belediye başkanları 2 senelik zorunlu pandemi arasının ardından “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”nda bir araya geldi.

804 belediye başkanının Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde 3 gün boyunca kampa gireceği toplantılarda 31 Mart yerel seçimlerinin ardından AK Partili belediyelerin yürüttüğü çalışmaları ve belediyecilik vizyonu değerlendirilecek.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da belediye başkanları ile görüşerek talep ve önerilerini dinleyecek.

Bu kapsamda Düzce’nin 5 AK Partili belediye başkanı da Ankara’ya gitti. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ve Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç 3 günlük kamplarda ilçelerindeki projeleri AK Parti kurmayları ile paylaşacak.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız