banner851

banner955

ROZETLERİNİ AKŞENER TAKTI

Düzce’den 3 muhtar, bir dernek başkanı ve bir iş insanı İYİ Parti saflarına katıldı. Partinin grup toplantısına katılmak için Ankara’ya giden 5 ismin rozetlerini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

Siyaset 20.10.2021, 14:25 21.10.2021, 09:44
4571

Düzce siyasetinde varlığını ortaya koyan ve saha çalışmalarıyla dikkat çeken İYİ Parti’ye katılımlar sürüyor.

Son olarak Hasanlar Köyü Muhtarı İlknur Ünlü, Yeni Taşköprü Köyü Muhtarı Hüseyin Gür, Yaka Köyü Muhtarı Murat Sert, Düzce Haymanalılar Derneği Başkanı Metin Çelik ve Düzceli iş insanı Emrah İlhan İYİ Parti saflarına katıldı.

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ile birlikte partinin grup toplantısına katılmak için Ankara’ya giden 5 ismin rozetlerini ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı. Rozetini taktığı isimlerin ellerini tek tek havaya kaldıran Akşener, kameralara da poz verdi.

Partiye katılan üyelere teşekkür eden İYİ Parti Lideri Akşener, “Kadın muhtarımıza, erkek muhtarlarımıza, iş insanlarımıza, partimizi tercih eden bütün üyelerimize, bütün üyelerimize en kalpten teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (25)
duzceli esnaf 1 yıl önce
Yaa şakamisiniz sizzz!!! ulan iyi parti nedir yaa
Köylü ama asil 1 yıl önce
Şimdi buradan bu arkadaşlara çemkirenler seçimlerden sonra üye olmak için takla atacaklar bekleyin ve görün.
aziziye 1 yıl önce
hep gelenleri yazmayın bu gelenlerin misli misli düzce de bu partiden istifa eden ayrılan cephe alan kişiler var. düzcede teşkilatında temiz bir siyaset yapılabilseydi bu parti prim yapardı. Ama düzcede vasatı geçemez.
Yorumcu 1 yıl önce
Kara oara aklamada kara kisteye almış Avrupa bizi.Ulan 98 yıllık cumhuriyetin saygınlığını 19 senede yok ettiler hala akp diyorlar utanmadan
can 1 yıl önce
iyi partimis hdp nin kapi kulu bunlara katilanlarda hicmi akil yok
iyiler 1 yıl önce
sen saz çalmaya devam et. çağın gerisinde kalanlarla iyi parti zaman kaybetmez. iyi parti iyi şeyler yapmaya devam edecek.
Eng 1 yıl önce
Muhtarlar bile korkmadan gemiyi terk ediyorsa final yakın..
ZAFER ŞAHİN 1 yıl önce
düzce iyi partililer çalışmaların meyvelerini topluyor diğerleri nerede
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız