banner851

banner955

ROZETLERİNİ MERAL AKŞENER TAKTI

İYİ Parti Düzce teşkilatlarına üye olan MHP Çilimli Belediyesi Meclis Üyesi Melik Çelik, 4 köy muhtarı ve bir azaya rozetlerini, Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup toplantısında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

Siyaset 17.11.2021, 11:24 17.11.2021, 18:48
2178

 İYİ Parti’ye Düzce’den katılımlar devam ediyor. Düzce’de MHP Çilimli Belediyesi Meclis Üyesi Melik Çelik partisinden istifa ederek, İYİ Parti saflarına katıldı. Çelik’in yanı sıra 4 muhtar ve bir aza İYİ Parti’ye geçti.

İYİ Parti Düzce Teşkilatına üye olan Çilimli Eski Doğruyol Partisi İlçe Başkanı ve Yeşil Mahallesi eski muhtarı Ahmet Çekiç,  Düzce Kuşaçması Köyü Muhtarı Hasan Erer, Düzce Şehit Kemal Işıldak mahallesi Muhtarı Şaban Işıldak, Düzce Döngelli Köyü 1. Azası Cengiz Gül ve Çilimli Belediyesi Meclis Üyesi Melik Çekiç’e rozetleri, TBMM gurup toplantısında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından takıldı.

Akşener, “Muhtarlarımıza, iş insanlarımıza partimizi tercih eden tüm üyelerimize en kalpten teşekkürlerimi sunuyorum. Cesur hareketlerinden ötürü kendilerini tebrik ediyor ve hoş geldiniz diyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (14)
iyiler 1 yıl önce
İyi parti milletin gönlünde yerini almıştır. Allah yolumuzu açık etsin. Tüm dostlara selam.
Yalama 1 yıl önce
Yalaka tayfası, menfaaat ümidi ile insanlar neler yapabiliyor. Bir turk dünyaya bedelse, eğer bu adamlar da turkse, bu iste bi hata var demektir. Gerçek vatan sevdalisi biri çıkıp ta teröristlerle yatıp kalkan-ittifak yapan kişilerle, hele ki su zamanda boyle bir foto cektirebiliyorsa, gerçekten müslüman veya vatanını seven bir ailede yetişmişse haramdır anasından emdiği süt..
İYİLER 1 yıl önce
İYİ PARTİDE YALAMA İNSAN YOKTUR. OLAMAZ. ESKİLERDE KALANLARA ALLAH'A
ISMARLADIK.
Durdun Kaya 1 yıl önce
Düne kadar nerede yemlendiler.
Parti kurulurken önünden geçmeyen menfaatciler
Teoman Haldun 1 yıl önce
Parti değil çöplüğe dönüyor
İstanbul, daki Düzce' 1 yıl önce
İyi parti ye kızmıyorum ya..... K diyen bir genel başkan şehit yakınına küfür eden millet vekili kapalı kapılar arkasında hdp ile iş tutan bir partiyi destekleyini naletliyorum Tayyip Erdoğan a düşman olabilirsin kötü konuşabilirsin sevmeye bilirsin ama Vatan söz konusu ise böyle hainlerin peşine gidenler ölsün
aziziye 1 yıl önce
bunlar ilk fırsatta bu gemiyide terkeder yancı olmak zor iş.
CAN 1 yıl önce
BEN OLSAM SORARDIM SIZDE HICMI UTANMA YOK SEHIT AILESINE HAKARET EDEN KÜFÜR EDEN PARTIYE ÜYE OLDUNUZ DEMEKKI SIZLER TASIP EDIYONUZ BUNU YAZIK DÜZCELI OLARAK HIC IYI OLMADI YAKISMADI
iyiler 1 yıl önce
İnsan hata yaptı. özür diledi. bedelini ödedi. İyi parti şehitler üzerine siyaset yapmaz. Şehitlik mertebesine değer verir.
CAN 1 yıl önce
yazik yazik sehit alilesine küfreden Partiye üye olan Düzceli BENDE SANIRDIM DÜZCELI AKILI ZEKIDIR ÖYLEDIR AMA ARAMIZDAN YASLARDA CIKIYOMUS MUKDARLARA NE DEMEK LAZIM HE
iyiler 1 yıl önce
iYİ parti arslanlar gibi geliyor. Menfaatçılara ve yalakalara yer yok. her zamn dik ve doğru olacağız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız