banner851

banner614

SAADET PARTİSİ ADAYLARINI TANITTI

banner619

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Genel Seçimler öncesinde adaylarını açıklayan Saadet Partisi Düzce İl Başkanlığı, yarışa gireceği adayları kamuoyuna tanıttı. Partinin Düzce’den 1.sıra milletvekili adayı Mustafa Zorlu, 2.sıra milletvekili adayı Ahmet Serdar Erdem ve 3.sıra milletvekili adayı Mehmet Fatih Güner, Düzce’den Saadet Partisi için destek istedi.

banner846
Siyaset 28.05.2018, 15:37 28.05.2018, 17:57
1574
banner844

Saadet Partisi Düzce İl Başkanlığı geçtiğimiz 21 Mayıs’ta açıkladığı Düzce milletvekili adaylarını bugün parti binasında yapılan basın toplantısı ile Düzcelilere tanıttı.

“Düzce’yi en iyi şekilde temsil edecek 3 aday yapılan istişarelerle belirlendi”
Adayların kendini tanıtmadan önce bir değerlendirmede bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, şunları kaydetti:
“24 Haziran baskın seçim için yaklaşık 1 aydır bir süreç işliyordu. Bu süreç içerisinde Saadet Partisi’ni, Düzce’yi en iyi şekilde temsil edecek 3 aday neticesinde başkanlık divanımızın oluruyla tespit ettik. Pazar günü de Ankara’da muhteşem bir şekilde Sayın Cumhurbaşkanı Adayımız ve Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun başkanlığında Türkiye’nin 81 ilinin aday tanıtımlarını yaptık. Coşku ve heyecanın dorukta olduğu, Refah Partisi’ndeki heyecanı gördüm. Biz de şimdi Düzceli adaylarımızı Düzceli kardeşlerimize tanıtacağız.”

“Bizim oylarımızın geri döneceğine inanıyorum”
Mertol’un ardından konuşan 1.sıra Milletvekili Adayı Mustafa Zorlu, şöyle konuştu:

“Ben 4 yıldır Saadet Partisi Akçakoca İlçe Başkanlığını yürütüyorum. Partimizin çeşitli kademelerinde görevlerde bulundum. Bunun dışında 2005 seçimlerinde de görev aldım aday olarak. Bu dönemde de 1.sıra adayı olarak verilen görevi yerine getirmeye çalışacağım. Bu seçimler daha daha önemli bizim için. Bu seçimlerde Düzce halkımızın bize destek vermesini özellikle istiyorum. Bizim bir baraj derdimiz yoktur. Bizim oylarımızın geri döneceğine inanıyorum.”“Genç arkadaşlarımın sorunları ile daha çok ilgilenen bir milletvekili olacağım”
2.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Serdar Erdem ise şu ifadelerde bulundu:

“Teşkilatımızın ortaokuldan bu yana her kademesinde görev aldım. Bir dönem Saadet Partisi Düzce Gençlik Kolları İl Başkanlığı, Genel Merkez Kastamonu İl Sorumluluğu, ardından İl Başkan Yardımcılığı ve en son Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şube Başkanı olarak görev yapmaktayken Saadet Partimizin Düzce’den milletvekili adayı olarak seçildim. Ben i6yi bir çalışma görevi geçireceğimize inanıyorum. Özellikle genç arkadaşlarımın sorunları ile daha çok ilgilenen bir milletvekili olacağımı taahhüt ediyorum.”

“Elimizden gelen tüm enerjimiz ve çabamızla Düzce için çalışacağız”
Son olarak Saadet Partisi’nin Düzce 3.Sıra Milletvekili adayı Mehmet Fatih Güner, “30 yıldır bu teşkilatın içinde görev yapıyorum. Siz de bu emaneti bize verirseniz, elimizden gelen tüm enerjimiz ve çabamızla Düzce için hareket edeceğiz” diye konuştu.

“2.tura kalırsa ipi göğüsleyen Karamollaoğlu olacaktır”
Aday tanıtımının ardından konuşan Mertol, “Saadet Partisi parlamentoda inşallah grup kurarak yerini alacak. Onun akabinde 2.tura da kalak olan adayın Temel Karamollaoğlu olacağını sanıyorum. 2.tura kalırsak da Sayın Cumhurbaşkanı bunu istemeyecektir. Eğer 2.tura Karamollaoğlu kalırsa da ipi göğüsleyen o olacaktır diye düşünüyorum” ifadesinde bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (10)
musa 3 yıl önce
Allah yardımcınız olsun
Düzceli 3 yıl önce
3üde tam meclise yakışacak vekiller, diğer parti adayları gibi değil. Kaliteli düzce temsilcileri için oylar saadete.
Metin 3 yıl önce
Saadet partisi M.v adaylarına başarılar diliyorum. Hepsi 10 numara 5 yıldız kişilerdir. Oyum Saadete
Duru 3 yıl önce
Temel amcaya oy yok.
ilhan ALEMDAR 3 yıl önce
Allah yolunuzu açık etsin başarılar dilerim hepsi bizim arkadaşlar tertemiz kardeşlerim
Okur 3 yıl önce
Hayaller kurardık biz yıllar önce.....söyledikleri ne kendileri inanmıyor da ne yapacan umut fakirin ekmeği
Can . D 3 yıl önce
CHP HDP LE BERABER OLAN PKK YI TERÖR ÖRGÜTÜ GÖRMEYEN PARTIYE SAADDE KATILDI YAZIKLAR OLSUN BUNLAR GÜZELIM ÜLKEMIZ ICIN CALISMAZLAR BUNLAR RECEP TAYIP ERDOGAN GITSINDE ÜLKEMIZE NE OLURSA OLSUN YAHU PPK YI KOLUYUP KORUYAN PARTILERE OY YOKK SAAD DE AKLI BASINDA ADAM YOKKMUUU
erbakan yolcusu 3 yıl önce
Fatih erbakani partiden niye yediniz niye ayrıldı sizden ne olduğunuzu anladı galiba :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık