banner851

banner614

SAADET PARTİSİ'NDE YENİ DÖNEM!

Saadet Partisi'nin 6. Olağan Kongresi'nde Temel Karamollaoğlu genel başkan seçildi.

banner619
Siyaset 30.10.2016, 17:03 31.10.2016, 18:40
1535
SAADET PARTİSİ'NDE YENİ DÖNEM!
Saadet Partisi 6. Olağan Kongresi'nde, oy kullanan 891 delegenin 871'inin oyunu alan Temel Karamollaoğlu yeni genel başkan seçildi. 6. Olağan Kongrenin düzenlendiği Atatürk Spor Salonuna, Genel Başkan Mustafa Kamalak ve Yüksek İstişare Kurulu tarafından genel başkanlığa aday gösterilen Temel Karamollaoğlu el ele girdi.
Partililerin yoğun katılım gösterdiği kongrede, Divan Başkanlığına Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın seçildi. Kongrede konuşmaların ardından tüzük tadilatının yapıldığı kongrede, seçimlere geçildi. 891 delegenin 871'inin oyunu alan Temel Karamollaoğlu yeni genel başkan seçildi.

 
banner844
Yorumlar (13)
SAADET 5 yıl önce
BAYAN ELİ DEĞSİN BİRAZDA
Murat y. 5 yıl önce
Yüzde 1 oyunuz vardı oda gitti
saadet 5 yıl önce
saadetliyiz diye kongorelere katılanların 560 ı akpye oy veriyor. siz neyin peşindesiniz.
saadetsiz saadetli 5 yıl önce
Bu ismi duyduktan sonra Mustafa Kamalak en azından devam edebilseydi dedim. Temel Karamollaoğlu malesef madımak olayları ile hatırlanıyor.
Mücahit Adam 5 yıl önce
İhtiyar meclisimi iktidara yürüyüş mü belli değil... Ancak AKP ye stepne olur... Size bir daha OY YOK...
Tümer 5 yıl önce
Her şey tamam da olayı nasıl Birkan Mertol'a bağlıyorsunuz. Adam eksiğiyle, fazlasıyla, hayatını milli görüşe adamış, siz neler diyorsunuz. Acınacak haldesiniz, zavallılar.
saadet partili 5 yıl önce
Sabunluk ihtiyarlar partisi olmuş Kasıtlı olarak yapılıyor 75 yaşında adam parti başkanı. Akp böyle icazet verdi galiba Mhp de yok oldu Akp nin yörüngesine girdi
kadir seçmen 5 yıl önce
yine hüsran yazık sizlere 75 yaşında adam millet alternatif ararken seçtiğiniz kişiye bakın millet fatih erbakan diyor sizler neyin peşindesiniz bu vebalin altından nasıl kalkacaksınız bile bile parti daha da oy kaybedecek yazık olmuş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın