banner851

banner614

SAADET PARTİSİ’NİN ADAYLARI BELLİ OLDU

banner619

Saadet Parti’nin 24 Haziran’da yapılacak seçim için milletvekili aday listesi belli oldu. Saadet Partisi’nin listesi Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez tarafından YSK’ya teslim edildi.

banner846
Siyaset 21.05.2018, 16:35 21.05.2018, 18:00
6586
SAADET PARTİSİ’NİN ADAYLARI BELLİ OLDU
banner844

Saadet Partisi’nde 24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde adaylık için yarışan aday adayları arasından belirlenen adayların listeleri YSK’ya verildi.

Buna göre Düzce’de Saadet Partisi 1.sıra adayı olarak iktisatçı olduğu bilinen Mustafa Zorlu’yu yerleştirdi. 2.sırada kendisine yer bulan elektronik mühendisi Ahmet Serdar Erdemi 3.sıra ile esnaflık yapan Fatih Mehmet Güner takip etti.Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (17)
ilhan ALEMDAR 3 yıl önce
Öncelikle aday olan arkadaşlarıma başarılar dilerim.Fatih Erbakan ismini kullanarak yapmiş olduğun yorum korkunun ecele faydası yok cinsten ismini vermediğine göre kim olduğunu tahmin edebiliyorum şimdi işinize bakın çalışın saadet ten vekil çıkarmaya bakın nefsinizi hoş etmeye bakmayın seçimden sonra koşarak geleceğini biliyorum çünkü milli görüşçüyüm demekle milli görüşçü olunmaz
ilk sıra 3 yıl önce
ilk sıra feti görürün veya birkan mertol olmalıydı, yinede mustafa zorlu olabilir
dava adamı lazım 3 yıl önce
dava için ne yapmış bu insanlar ona bakmak lazım. akçakocalı her seçim koşturan bir adam, bedenini ortaya koymuş, diğerleri ne yapmış bilmiyorum.
Sanayici 3 yıl önce
Sebebi neydi ki? İddiası olmayan bir parti neden milletvekili adayı çikartır ya?
akç 81 3 yıl önce
Adaylar okumuş tahsıllı iyi seçilmiş kişiler bence
Fahri 3 yıl önce
Saadet düzcede en az%10 genelde de %5-7 alır.doğuda teveccüh büyük.düzce malum partiye tepkili.oylar saadete vesselam.
FATİH ERBAKANA 3 yıl önce
28 ŞUBAT DAHİL ERBAKAN HOCAYA YAPILANLARI UNUTMADIK..KAÇ KEZ PARTİYİ KAPATTILAR..AMA BU SİZİN TEMEL ONLARLA BİRİLİK OLDU..UNUTMA ERDOĞAN OLMASAYDI..ERBAKAN ÖMRÜNÜ HAPİSTE GEÇİRECEKTİ..HOCASININ CEZASINI KALDIRTTI..GERÇEKLERİ BİLİYORUZ..YAZIK SANA.
sakin olun 3 yıl önce
zor gardaş zor :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı