banner614

SAADET'İN DÜZCE ADAYLARI...

banner619

Saadet Partisi 1 Kasım Erken Seçimi için milletvekili adaylarını belirledi.

banner846
Siyaset 18.09.2015, 18:53
4805
SAADET'İN DÜZCE ADAYLARI...
banner844
7 Haziran Milletvekili Seçimlerinde Büyük Birlik Partisi ile ittifak yapan Saadet Partisi, 1 Kasım'da kendi adayları ile seçim yarışına girecek. Partinin milletvekili adayları belli oldu. Buna göre 7 Haziran’da olduğu gibi Birkan Mertol yeniden birinci sıra adayı oldu. 7 Haziran seçimlerinde üçüncü sıra adayı olan Saadet Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Zorlu ikinci sıra adayı olurken üçüncü sırada ise Akçakoca ilçe teşkilatı siyasi işler başkanı Bahadır Kıbrıs yer aldı.

Saadet Partisi daha önce Ak Parti’den 1 Kasım seçimleri için ittifak teklifi geldiğini fakat görüşmelerin resmi bir zeminde yapılmadığını açıklamıştı.

Haber:Y.SEVER


 
Yorumlar (6)
metin yılmaz 6 yıl önce
fatih erbakan niye partide ismi geçmiyor o olmadan artış olmaz değerli MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER benden demesiiii
hasan 6 yıl önce
SAADET PARTİSİ + FATİH ERBAKAN ANLAYIN ARTIK BUNU
TEKİRDAĞLI 6 yıl önce
Saadet Partisi Milli Görüşün temsilcisi bir partidır.Saadet çatisi altnda birleşme olabilirdı AKP ile ittifak yapmak bu zamana kadar yapılan yanlışlara günahlarına ortak olacağım demekti ittifak görüşmeleri yapan saadetlileri kınıyorum oyum SAADETE
Esnaf 6 yıl önce
Değerli saadetli dostlar zaman birlik zamanı ayrılık değil şimdi sahip çıkmazsanız ülkeye ne zaman çıkacaksınız merak ediyorum yazık yazık yazık
ALİM 6 yıl önce
ŞİMDİ BU LİSTEDE NE FARK VAR NE DEĞİŞECEK YANİ. İŞ OLSUN DİYE SEÇİME GİRMEK ANLAMSIZ.
düzce81 6 yıl önce
O pastanede cacık muhabeti yapan yancılarınıza söyleyin akp den bir sıyrılsınlar hacı abiler belki o zaman bir şeyler olur..Hayırlı olsun Birkan Başkan.
16°
az bulutlu