banner851

banner614

"SADECE SEÇİMDE DEĞİL HER DAİM VATANDAŞIMIZLA HEMHALİZ"

Yeni tip koronavirüs salgının düşüşe geçmesinin ve il ilçe teşkilatlanmalarının tamamlanmasının ardından vatandaşla buluşmak için sahaya inen Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, Akçakoca’da esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaptı. Vatandaşın sorunlarını dinleyen Başkan Caymaz’a Akçakoca İlçe Başkanı Gönül İnceoğlu İşgören de eşlik etti.

banner619
Siyaset 11.06.2021, 19:46 12.06.2021, 11:28
565

Salgınla mücadelede yol kat edilmesinin ve ilçe teşkilatlarının oluşturulmasının ardından sahaya inen Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Düzce Teşkilatı, ziyaretlerine Akçakoca’da devam etti.

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, Akçakoca İlçe Başkanı Gönül İnceoğlu İşgören  ve yönetimiyle birlikte Akçakoca’da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Caymaz ve ekikibi esnafa bol kazançlar dilerken talep ve sorunlarını da dinledi. 

"YENİ BİR SİYASET SOLUĞUYLA SAHALARA İNDİK"

Buarada Öncü Haber mikrofonuna değerlednirmelerde bulunan Başkan Caymaz, "Bugün Deva Partisi olarak tüm teşkilatımızla birlikte Akçakoca ilçemizdeyiz. Gönül Başkanımızın sağolsun burada bize rehberlik ediyor. Tüm esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, selam vermek istiyoruz. Biz Deva Partisi olarak sadece seçim dönemlerinde değil normal günlerde de vatandaşımızla, esnafımızla hemhal olmak istiyoruz.

Onların dertlerini sorunları dinlemek istiyoruz. bu kapsamda da yeni bir siyaset soluğuyla birlikte sahalara indik." diye konuştu.

"HEDEFİMİZ İKTİDAR OLMAK"

9 Mart'ta birinci kuruluş yıllarını geride bırtaktıklarını hatırlatan Caymaz, "Türkiye'de çok hızlı bir şekilde teşkilatlanıyoruz. Hatta kurulduğu tarihten itibaren Türkiye'de en hızlı teşkilatlanan Deva Partisi ve seçimlere girmeye hak kazandı. Çok büyük bir ilgi var, Doğu'da ilgi var, Karadeniz'de ilgi var, İç Anadolu'da ilgi var. bunlar tabii bizi memnun ediyor. Vatandaşlarımız da bir arayış içerisinde artık. Geldiğimiz siyasi konjektör ortamında herkesin bir yeni arayışı var. Biz de inşallah bu siyasi güveni vererek vatandaşlarımıza yeni iktidar olma yolunda halkımıza bu güveni vereceğiz. Ve iktidar olmak istiyoruz."

banner844
Yorumlar (3)
Akif 4 ay önce
Ahmet Hakan kardeş herkes bir gün dağılır.sadece devaya özel bir durum değil.anladın sen onu…
Ahmet hakan 4 ay önce
Tek başına ikdidar kesin şaka şaka devacılar biraz gezin nasılsa sevimden sonra hepiniz dagılcaksınız
Fotocu bunlar 4 ay önce
Yazıklar olsun..