banner851

banner955

SADULLAH ÜNSAL’DAN DİKKAT ÇEKEN TESPİT

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Öncü TV ekranlarında yayınlanan ve kendisinin hazırlayıp sunduğu, “Yorumlu-Yorum” programında yine dikkat çeken tespitlerde bulundu. Programın geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan TSO Başkanlık ve Meclis Başkanlığı seçimleri öncesindeki bölümünde Ünsal, Tuncay Şahin’e açık destek veren İYİ Parti’nin TSO seçimlerinde silindiğini söyledi. CHP’nin Düzce’de İYİ Parti’den daha önde olduğunu kaydeden Ünsal, “Yunus Özay Er, ’6 kişi koyacağım’ dedi, İYİ Parti ekibinin hepsi bertaraf oldu” dedi.

Siyaset 10.10.2022, 16:45 10.10.2022, 20:12
4230

Öncü TV ve 100.2 Radyo Öncü Ortak yayınıyla geniş kitlelere ulaşan “Yorumlu-Yorum Programında Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, bir birbirinden farklı konu ve tespitleri ile Düzce’nin gündemini belirlemeye devam ediyor. Ünsal, geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan ve ezici bir oy farkı ile Erdoğan Bıyık’ın TSO Başkanı, Tanju Acar’ın ise Meclis Başkanı seçildiği Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri öncesindeki “Yorumlu-Yorum” programının son bölümünde, Tuncay Şahin’e destek veren İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve İyi Parti’yi masaya yatırdı.

“Bu seçimde İYİ Parti silindi gitti zaten” yorumunda bulunan Ünsal, CHP’nin Düzce’de İYİ Parti’den daha önce olduğuna dikkat çekti.

“CHP İl Başkanı Cemşit çok düzgün insan”

CHP İl Başkanı Semih Cemşit’in Düzce’nin değerleri ile örtüşen çok iyi bir insan olduğunu belirten Ünsal, “CHP İl Başkanı Semih Cemşit, o da düzgün bir insan. Düzce’nin değerleri ile örtüşen yapıda bir insan. Cuma günü seçimlerden önce Tuncay Şahin tarafından tehdit ediliyor, Pazartesi günü sizinle görüşeceğiz diyor. Her taşın altından çıkıyorsunuz diyor. Çarşamba günü görüşelim, kıl tüy neyse… Çağırıyor. O da siyasi nezaketten ötürü Ticaret Odası Başkanı sıfatı ile yanına bir şekilde gidiyor” diye konuştu.

“Sen sandığa gömmek istediğin adamı niye başkan yapıyorsun”

Tuncay Şahin’in TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı öncesinde, CHP İl Başkanı Semih Cemşit’e “Recep Ali Gelinoğlu Meclis Başkanı olsun, ben de Yönetim Kurulu Başkanı Olayım” dediğini hatırlatan Ünsal, Şahin, ‘Recep Ali Gelinoğlu meclis başkanı olsun, ben yönetim kurulu başkanı olayım’ dedi. Tutmadı bu senaryo. Bu insanları Ali Recep Gelinoğlu’nun bulunduğu yerde zaten senin ekip arkadaşın Bilal Türkan vardı. Bundan bunu nasıl istiyorsunuz? Hangi edeple, hangi haya ile, hangi insanlıkla, hangi erdemlik ile söyleniyor bunu adama. Sen sandığa gömmeye çalıştığın adamı, niye başkan yapıyorsun. Çünkü oyun bozacaksın, çünkü karşı tarafta bir kitle oluşmuş, bunlarda bu kitlenin içinde. Bu kadar seviye düşemez. Sen yenilmişsin, kabul et yenilgiyi. Arap radyosundan birilerine korku, birilerine imkân” şeklinde konuştu.

Ender Çakar’ı çikolata krizi tuttu herhalde”

TSO seçimlerinde İYİ Parti ekibinin bertaraf olduğunu dile getiren Ünsal, “Bu seçimde İYİ Parti silindi gitti zaten. Ender Çakar’ın çikolata krizleri tuttu herhalde. Yunus Özay Er, 6 kişi koyacağım dedi, İYİ Parti ekibinin hepsi bertaraf oldu. Ben diyorum CHP, İYİ Parti’den Düzce’de daha önde, bu tezim bu seçimde çıktı. İYİ Parti’nin esemesi okunmadı. Ama birilerine İYİ Parti yakıştırması yapıp, şikâyet edilenler var” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar (4)
hakan 2 ay önce
iyi parti genelini bilmiyorum ama Ender Çakar düzce ye faydalı olur ve iş yapar. Hatırlayın belediye meclisinde ortaya çıkarttıklarını
DURBABA DEMİR 2 ay önce
iYİ PARTİ DE ENDER ÇAKAR VE BU BAŞKAN OLDUĞU SÜRECE BİZEN OY GİTMEYECEK. AĞA MAHALLESİNİ YÖNETECEĞİNİ SANAN İNŞAATCI KARDEŞTE AKP YE OY İSTİYOR. AL SANA İYİPARTİ. SİZ ÖNCE PARTİ Yİ İYİ YÖNETMEYİ BAŞARIN.
düzce 1 2 ay önce
mhp ile ak parti chp ortaklıgı mı old diyorsun hayırlı olsun ortaklığınız
vatandaş 2 ay önce
insan öğüten bir yapı var düze özelinde iyi partide. herkes kötü kendileri iyi. İşin sonunda sanırım üç beş kişiden başkasıda kalmayacak yanlarında. Seçimde de aynı hezimet bekliyor.
Yeni Sayımız