banner851

banner955

SADULLAH ÜNSAL’IN SORDUĞU İSİMLERİ DEĞERLENDİRDİ…

Öncü TV ekranlarında yayımlanan ve Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu “Kitabın Ortasından” programına katılan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ünsal’ın sorduğu bürokrasi ve siyaset dünyasından isimler için bakın ne söyledi?

Siyaset 24.08.2020, 18:26 24.08.2020, 20:29
2261

Hafta içi her Cuma Akşamı Öncü TV ekranlarında, Öncü Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu “Kitabın Ortasından” programı, geçen haftaki bölümü ile Düzce gündemine damgasını vurdu.

Programa konuk olan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Sadullah Ünsal’ın sorduğu bürokrasi ve siyaset dünyasından isimleri değerlendirdi.

Çakır Kimin İçin Ne Söyledi?

 DR. FARUK ÖZLÜ

Benim siyasi yol arkadaşım, kardeşim. Keşke bakan olarak devam etseydi.

DR. ZÜLKİF DAĞLI

Emektar, Düzce’ye hizmet etmiş biridir. Hayırlı hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

CEVDET ATAY

Son derece olumlu referansları olan, kendisini gördüm tanıdım. Mükemmel bir insan, güzel referansları v ar. İnşallah bu referanslara uygun birlikte yolumuza devam ederiz. Henüz çok yeni ve Düzce’yi tanıyor. Valilikte de yeni. Çok hayırlı ve güzel hizmetleri birlikte yapacağımız kanaati ben de var. İnşamsa yanılmam.

MUSTAFA KESKİN

Benim il başkanım benim getirdiğim. Dört dörtlük mü? Elbette ki değil. Yapacağız, çalışacağız. Ya devam ya tamam.

MUSTAFA KOLOĞLU

Benim eski belediye başkanım. Geçen ona “Senden daha kıyak iş yapan yok” dedim. Niye dedi. Ya dedim “dönüyorsun öbür tarafa MHP’den alıyorsun, dönüyorsun bu tarafta AK Parti’den alıyorsun. Ben senden zaten vazgeçemiyorum. Sırtındaki siyasi forma MHP olmuş AK Parti olmuş benim için zaten fark etmiyor. Sen den daha keyfi gıcır olan yok” dedim. Hoşuna gitti.

RECEP TUNA

Eski belediye başkanım diye hatırlıyorum.

NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR

Benim rektörüm. Öyle bir rektörüm ki bazı zaman oluyor benim bile gücüm yetmiyor. Ama sahip çıkıyorum evvela üniversiteye sonra Nigar hocanın kendine. Ama zaman zaman beni çok darlatıyor.

ÇİĞDEM GÜNAL

Beraber siyaset yapıyoruz.

MEHMET AKKAPLAN

İyi hizmetlerini duyuyorum. Tabi emniyet kolluk kuvvetlerini yönetiyor. Ben şu ana kadar hiçbir eksik görmedim kendilerinde.

PROF. DR. AYHAN ŞAMANDAR

Hızlı tren aklıma geliyor. Düzce kasrı şimdi hızlı trenin üstüne geldi.

BAYRAM ALİ KUBİLAY

Spor var, maliye var. Siyaset de var. Sivil toplum örgütlerinde de var. O nedenle Bayram Ali Kubilay kardeşimiz. Çalışkandır. Düzce ile hemhal olmuş bir kardeşimizdir.

FAZLI KOÇ

İl genel meclis üyemiz. Eski ilçe başkanımız. Genç Fazlı Koç kardeşimizle siyasete devam ediyoruz.

HÜDAVER GÖSTERİŞLİ.

Pamuk gibi bir adam. Fevkalade güzel bir insan. Siyaset de yapılır, ticaret de yapılır. Kadim ve güzel bir dosttur.

SİNAN CUMHUR

Bana herhangi bir şey hatırlatmıyor.

AHMET DERTLİ

Sürekli dertleri sırıtın alan. Ağır yükleri taşımaktan sanki hoşlanırcasına ıstırap haddini sürekli geçen bir arkadaşım.

ERKAN TAŞLI

Bir dönem TSO’da çalıştık. Ama uyum içerisinde değildik. Şimdi hiç  görüşmüyoruz.

TUNCAY ŞAHİN

Ona TSO’yu teslim ettim ve taşıyor.

FATİH MARADİT

Bana basını sorma. Basını hepsini seviyorum, sevmiyorum desem başım derde girecek ne yapaayım.

SAVAŞ ARI

En çok onu sevmeye başladım.

CENGİZ TUNCER

Eskiden o doktorken çok daha fazla arardım kendisini. Şimdi verdi kendisini belediye işlerine. Belediyede çok fazla takip edemi yortum.

MİNE MET

Çok aktif bir kardeşimiz. Hanımefendi olarak da çok katkı sağlıyor. Sosyal tarafı çok mkuvvetli bir kardeşimiz.

HASAN ŞENGÜLOĞLU

Güzel bir kardeşimiz. İyi bir esnaf. Ailesini de skiden beri tanıdığım mazbut bir kardeşimiz.

İBRAHİM KORKMAZ

Zaman zaman çok köşeli, dili keskin ve çizgisi keskin bir arkadaşımızdır. Ama İbrahim korkmaz ile fahri çakır hiçbir zaman karşı karşıya gelmemiştir. Dostluğumuz bugün de dahil devam der.

MEHMET BAKAN

Eski bir dostumuz. Birlikte siyaset de yaptık. Küçük sanayinin de duayenlerindedir. Orada zaman zaman çok eleştiri alıyor. Biberi olarak da en son görüşmedik.”

Yorumlar (3)
hamidiyeli 2 yıl önce
fahri çakırı nasıl bilirsiniz???nasıl millet vekili olduğuna inanmak çok zor
Adore81 2 yıl önce
Fahri bey Fahri beyefendi boş boş konuşup laf cambazlığ8ndan çok ilimize Ne kazandırdın da vekillik kıyağını size geri döndüren sayın Düzceli seçmenin seçimine tüküreyim ben il başkanıyken iyidiniz öncüde de bi yalaka ünsalvar ohh tamam tuncayı da adam yaptınya zabıta beyinli herif bi önerge ver be bi derde derman ol be ce re bi lir misiniz elinizi öperim
Mert Çetinkaya 2 yıl önce
Herkesi biryerlere getirmiş benim rektörüm falan saçma sapan konuşmuş konuşmayı bilmeyince düzceyede birşey yapamaz çünkü kendine müslüman bunlar.
24
açık