banner851

banner614

SAĞLIK PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Ülke genelinde hızla yayılmaya devam eden koronavirüs salgınında gösterdikleri üstün çaba sebebiyle tüm Türkiye’nin takdirini toplayan sağlık çalışanlarına bir teşekkür de MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’dan geldi. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Yılmaz, sağlık çalışanlarına moral verdi.

banner846
Siyaset 23.03.2020, 15:27 23.03.2020, 17:36
5246
banner844

Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılan Koronavirüs (COVİD-19) salgınına karşı mücadele sürüyor. Gösterdikleri üstün çaba ve gayretleri nedeniyle yediden yetmişe herkesin takdirini toplayan sağlık çalışanları için bir teşekkürde MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’dan geldi.

Atatürk Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz,  özverili çalışmalarından dolayı sağlık personeline teşekkür etti.

Hastane çalışanları tarafından oldukça sıcak bir ilgi ile karşılanan Milletvekili Yılmaz, fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarına moral verdi.

Yorumlar (11)
İnsanlık 1 yıl önce
O bir sağlıkçı kendini nasıl korur iyi bilir yanındaki kim olduğu önemli deyil ÜMİT YILMAZ kim o önemli şu Zor günlerde bile kavga tartışma yazık
Konuralp zülfüoğlu 1 yıl önce
Devlet hastahanesi çalışanları ve MHP li ümit yılmazı tebrik ediyorum
Erhan 1 yıl önce
Hastaneye gidiyorsunuz ne eldiveni iz var ne maskeniz birde eczacı olacaksınız kas yaparken göz cikarmayin
eş dost 1 yıl önce
enf biriminin intaniye polk.de olması gerekmezmi.Pandemiye girip çıkıyorlar sonra memurların arasına giriyorlar.düzenleme olması gerekmezmi..eşimiz akrabamız oralarda çalışıyor.düzenleme olursa seviniiz.
Refekat 1 yıl önce
Virus var.Ne işi var enf.yonun memurlarnn arasinda.pandemi servisinden çıkıp oraya geliyorlar.Haksızlik.Madem odalari intaniyenin orda olsun.Surekli pandemiye gidip geliyorlar..
Garip 1 yıl önce
Avrupa ve Amerika'da veya başka bir ülkede milletvekili,bakan vs Başhekimi peşine takıp hastane içinde, kul hakkına giren sendika temsilcileri ile böyle gezmez.
dr. 1 yıl önce
yahu maskaralık o bıcım..maske nerde beyler maske..bıde o sendıkacının ne ısı var.bashekım vekıl sendıkacı demeyım de ne ısı var bu kare olmamıs beyler
saglıkcı 1 yıl önce
ulan varya sadece reklam pesındesın ekrem.ne ısın var orda sendıkacımısın yoksa sıyası sowdamısın..sen kendını pazarla bakalım nerye kadar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
kapalı