banner851

banner955

ŞAHİN: MİLLET SENDEN ÇOK MEMNUN OLSAYDI…

Kaynaşlı’nın eski belediye başkanı Erol Bayraktar’ın sosyal medya hesabından yaptığı ‘Son 4,5 yılda 22 araç belediyemize kazandırılmıştır’ paylaşımına halefi Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den sert tepki geldi. Şahin, Bayraktar’ı “Millet senden çok memnun olsaydı, bir daha seçerdi! Bırak bu hayalleri.” sözleriyle hedef aldı.

Siyaset 28.10.2021, 17:23
1776
ŞAHİN: MİLLET SENDEN ÇOK MEMNUN OLSAYDI…

2014-2019 yılları arasında Kaynaşlı Belediye Başkanı olarak görev yapan ancak 2019 Yerel Seçimleri’ni Birol Şahin’e karşı kaybeden ve şu anda Düzce Belediyesi Mezarlıklar Müdürü olarak görev yapan Erol Bayraktar, son dönemde Kaynaşlı ile ilgili paylaşımlarına ağırlık verdi.

Eski Başkan Bayraktar son olarak sosyal medya hesabından ‘Toplamda (son 4,5 yılda) 22 araç belediyemize kazandırılmıştır.’ başlıklı bir açıklama ile 18 araçtan oluşan bir liste paylaştı.

Bu paylaşımın ardından Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Bayraktar’ın paylaşımlarına karşı suskunluğunu yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bozdu.

Sözünü sakınmayan Şahin, “Müflis tüccar eski defterleri karıştırırmış! Seçimi kaybeden eski bir belediye başkanı da eskileri paylaşıyor!” ifadelerini kullandı.

Bayraktar’ın 2019 seçimlerini kaybetmesine atıfta bulunan Başkan Şahin, “Millet senden çok memnun olsaydı, bir daha seçerdi! Bırak bu hayalleri.” sözleriyle de isim vermeden Erol Bayraktar’a yüklendi.  

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (5)
Kaynaşlı lı 1 yıl önce
Tarafsız olun öncü haber bütün yorumları yayınlayın
Cevap 1 yıl önce
Mezarlık lar müdürü
Esnaf 1 yıl önce
Erol bayraktar daha kaynaşlıda belediye başkanı olarak belediyeye giremez sadece su faturası öder kaynaşlı ona şans verdi değerlendiremedi o arkadaşları ile yemeğe devam etti işte insanın zoruna giden neden hesap sorulmuyor kaynaşlıyı borç batağına sokmuş bir insan düzceye ne kadar yararı olur faruk özlü bu insanlarla yola devam ederse oda son başkanlığı olur Erdoğana yakışır başkan olun düzceye hizmet edin eziyet değil
Kaynaşlı 1 yıl önce
Saltanat sür başkan şeninde kimse kara kaşına kara gözüne oy vermedi partiye oy verdi alırsınız 23te
YETER 1 yıl önce
İKİNİZDEN DE KAYNAŞLI HALKI NASIL VE NE ZAMAN KURTULACAK
Yeni Sayımız