banner851

banner955

Şahin, yeniden İlçe Başkanlığı için aday

Birol Şahin, 2 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek olan İlçe Kongresi öncesinde bir açıklama yaparak, hazırlıklarının devam ettiğini söyledi.

Siyaset 27.10.2008, 16:30
224
Şahin, yeniden İlçe Başkanlığı için aday

Ak Parti'nin İlçe Kongreleri devam ederken son olarak ta Kaynaşlı İlçe Kongresi yapılacak. 2 Kasım'da yapılacak İlçe Kongresi öncesinde aday adayları konusu da merak edilirken kongre öncesinde mevcut İlçe Başkanı Birol Şahin açıklamalarda bulundu. İlçe Başkanlığı için kongrede yeniden aday olduğunu açıklayan Şahin, zaman içinde siyasette farklı yerlerde görev alabileceğini belirtti. “ Kongreler seçmenlere ve delegelere hesap verme yeridir. Biz bunun hesabını vereceğiz.” diyen Birol Şahin bu kongrenin diğer kongrelerden çok farklı ve heyecanlı geçeceğine inandığını ifade etti. Şahin “ Biz bu kongrede, Kaynaşlı İlçemizle ilgili yapılan hizmetleri ve yapılması gerekenleri halkımızla paylaşacağız. Hizmetler konusunda aksayan yönler varsa ve bundan kim sorumlu ise bunu da halkımızla paylaşmış olacağız.” şeklinde konuştu. 2 Kasım Pazar günü yapılacak olan Kaynaşlı İlçe Kongresi ile Ak Parti İlçe kongrelerine son verilmiş olacak.

Kongrenin nasıl bir havada geçeceği de merak edilirken Şahin'in kongre de hangi konulara değineceği ve kongre divan başkanlığını hangi isimin yapacağı da kongre de netlik kazanacak. Şahin'in de aday olacağı kongreye aralarında gerginlik olduğu bilinen Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal'ın katılıp katılmayacağı da merak edilen konular arasında.

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu