banner851

banner614

SALDIRIYA JET KINAMA!

AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir, ve İl Başkanı Hikmet Keskin CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’a yapılan saldırıyı kınayan bir mesaj yayınladı. Keşir ayrıca Tozan’ı arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

banner619
Siyaset 26.03.2016, 16:54 26.03.2016, 18:57
2500
SALDIRIYA JET KINAMA!

CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’a yönelik yapılan saldırının ardından ilk tepki Ak Parti’den geldi. AK Parti Düzce Milletvekilleri ve İl Başkanı Hikmet Keskin yazılı açıklama yaparak saldırı kınadılar.

Özlü, “ Tozan’a Yapılan Saldırıyı Kınıyorum”

AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, mesajında; “CHP’nin Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’a yapılan saldırıyı kesinlikle tasvip etmiyoruz. Demokratik bir ülkede insanların düşüncelerini özgürce ifade etmesi gerektiğini inanıyorum. Farklı düşüncelere tahammül etmemizle demokrasimizin gelişeceğini düşünüyorum. Bu çerçevede CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’a ve CHP ailesine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

Keşir, Tozan’ı Arayarak Geçmiş Olsun Dedi

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, CHP ya da diğer muhalefet partililere yönelik yapılan hiçbir şiddeti kabul etmeyeceklerini belirterek, “ CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Tozan’ı arayarak geçmiş olsun dileklerimi sundum. Sayın Tozan nezdinde tüm Cumhuriyet Halk Partisine geçmiş olsun diliyorum” dedi.

Keşir ayrıca Tozan’ı arayarak geçmiş olsun dileğini iletti.

Arslan, “Saldırı Kabul Edilemez”

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’a yönelik yapılan saldırının kabul edilemez olduğunu belirterek, “ İlimizin ana muhalefet partisinin il başkanına yapılan bu şiddet gösterisi demokrasimiz ile bağdaşmaz. Sayın Tozan’a ve CHP Teşkilat üyelerine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

Keskin, “Saldırıyı Kınıyorum”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, mesajında “CHP İl Başkanı Sayın Zekeriya Tozan’a yapılmış olan saldırıyı büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Sayın Tozan’a ve CHP ailesine bu menfur saldırıdan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

İster siyaset adamı olsun ister vatandaş olsun fikirlerinden dolayı şiddete uğraması kabul edilebilecek bir durum değildir. Birlik beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde ana muhalefet partisinin il başkanına yapılmış saldırının kabul edilebilir bir durumu yoktur” ifadelerinde bulundu.


Haber:Y. SEVER

Yorumlar (11)
kerim 6 yıl önce
Ocak başkanına bak, İsmi böyle bir derneğin başına kim getirilmez desen heralde bu olur. Bunların amacı çeteleşmek sonucunda rant elde etmek, güçlünün yanında olur yarın hemen çark ederler,
nsm 6 yıl önce
kim üzülmüs? bunlar mi? yahu bunlar yolsuzluk yapan milletvekillerini mecliste aklamadi mi? cocuklara tecavüz eden dernek kendilerine yakin diye onlari bile korumaya yeltenmedi mi? mecliste bu konuda verilen önergeyi reddedip sonra cark etmedi mi? bunlar mi samimi? iclerinden oh olsun dediklerine %99 eminim.
Burak 6 yıl önce
Sayın il başkanımıza geçmiş olsun diyorum. Başkanım unutma meyve veren ağaç yaslanır. Son dönemde özellikle duzcede yaptığınız etkin siyaset birilerini rahatsız etmişe benziyor. Lütfen yilmayin ve yolunuza devam edin, bizler sonunu kadar arkanizdayiz. Rakı masalarında dansöz oynatarak, fakir fukaranin hakkını gasp ederek kendilerini adam sanan bazı cibiliyetsizlerede hukukun diyecek bir lafı vardır umarım...
meraktan soruyorum 6 yıl önce
acaba sayın hikmet keskine böyle bir saldırı yapılıp kameraya çekilip vatan haini böyle dayak yedi diye sosyal medya ya verilse,onu dövenler terörist,paralelci sıfatı yapıştılıp cezaevinemi atılırdı, yoksa ne var canım basit bir trafik kazası sonrası olan adi bir darp eylemi denilip serbestmi bırakılırdı....
sinan81 6 yıl önce
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimle.Yapılan çok terbiyesizce bir saldırı şekli,Ben şahsen aile yakınım yada babam olsa yargıya hukuka iş bırakmam,şeriatta kısas var,adamın suçu neydi,birkaç çıkıp düzce de mafyacılık oynuyor,adalet işini yapmassa , işini yapanlar çıkar elbet,herkez gururu onuru için çabalıyor,ali babanın çiftliği değil burası,işte bu tip eli tesbihliler alkış alıp mafya bozuntusu oluyorlar,herkesin canı burnunda ,düzce de mafyacılık 20 sene önceydi artık yemez bu raconlar ,herkez ekmeğinin peşinde,
nsm 6 yıl önce
yine sadece 'kinamis'lar, lanetleme yok. arkadaslar. bunlar mali götüreni mecliste akladilar, tecavüz edilen cocuklar yerine o organizasyonunu korumayi sectiler, teröristle masaya oturup onlarin ne kadar cici olduklarini bize senelerce anllattilar. simdi bunlar mi olayi siddetle lanetleyecekler? bunlarin var oluslari zaten dik duramayislari ve takiyye üzerine kurulmustur.
ne zanedıyor 6 yıl önce
bu olayı yapan bılmem ne dernek baskanı ne zannedıyor knedını bunun cezası verılmelı
emri ben verdim ben 6 yıl önce
diye bagirmisti zaten.!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın