banner851

banner955

SALGIN TEHDİDİNE DİKKAT ÇEKTİLER…

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları, Koronvirüs Salgınında maske mesafe ve temizlik kurallarına dikkat çekerek, Düzce’de vatandaşlara maske, Eldiven ve Dezenfektan dağıttı.

Siyaset 11.09.2020, 10:49
623
SALGIN TEHDİDİNE DİKKAT ÇEKTİLER…

Tüm dünyada adetA büyük bir kabusa dönen Yeni Tip Covid – 19 Pandemisinde tehlike devam ediyor. İYİ Parti Düzce Gençlikle Kolları üyeleri de salgına dikkat çekmek için vatandaşları uyararak, maske, eldiven ve dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdi.

Salgınından korunmak için uyulması gereken Maske, Sosyal Mesafe ve Temizlik kurallarına dikkat çekmek için İyi Parti Gençlik Kolları Krempark AVM önünde Maske, Eldiven ve Dezenfektan dağıtımı yaparak kurallara uyulması çağrısı yaptı.

Vatandaşlara virüs salgınından korumaları, hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığını korumaları için hayati önem taşıyan 3 ana kuralı anlatan gençler, etkinlik boyunca maske ve eldiven takarak ve sosyal mesafe kuralına uyarak örnek oldular.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (6)
BAŞARILAR DİLOŞ BAŞKANIM 2 yıl önce
Dilara başkanım önderliğinde yapılan ve yapılacak her türlü faaliyet toplumun yararına olacaktır.Ahmet Hakan gibi boş beleş insanların yorumuna inat İYİ Gençlik her zaman iyi işlerin peşinde olacaktır.İnancımız ve güvenimiz tamdır.
Ahmet hakan 2 yıl önce
Yanlış yerde dagıtıyosunuz gençler gidin demirtaşın mahallesinde dagıtın
Düzceli 2 yıl önce
Pkk ile masaya oturmaktan, fetöyü devlete sızdırmaktan ve fetöcü devlet yöneticilerinin görevde olmasında, apo kardeşi trt çıkarmasından, hakim savcı pkk nın ayağına gidip açılım diye salıvermesinden,ensarda talebe zikmekten, bir kereden bir şey olmaza göre bunlarınki devede kulak değil mi sence
semih 2 yıl önce
fotoğraf çektirip haber yaptırmak için yapılan bir çalışma
Osman 2 yıl önce
Sok o koca burnunu maskenin içine çocuğum. İyi bir iş yapmaya kalkmışsınız bari düzgün yapın
Vendetta 2 yıl önce
tebrik ederim. örnek davranış maske takmayan çenesinde gezdiren bilinçsiz görmemişlere bir ders olması umuduyla
13
açık