banner851

banner614

“SALGINA DARBE VURMUŞ OLURUZ”

Tüm Türkiye ile birlikte Düzce’de hızla artan vaka sayılarının önüne bir türlü geçilemezken, Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden’den tam kapanma çağrısı geldi. Ramazan Bayramı öncesinde başlayacak ve bayram boyunca devam edecek 9 günlük kapanma ile vaka artışının önüne geçilebileceğini kaydeden Günden, “Ramazan Bayramı kısıtlamaların kalkması için salgına iyi bir darbe vurulmuş olur” diye konuştu.

banner619
Siyaset 24.04.2021, 17:20 24.04.2021, 17:25
1957
“SALGINA DARBE VURMUŞ OLURUZ”

Türkiye genelinde, Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınında hem can kaybı sayısı, hem de vaka artışı hızlı yükselişini sürdürüyor. Bu nedenle salgınla mücadelede ek tedbirlerin alınıp alınmayacağı tartışılırken, Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden’den ‘Tam Kapanma’ önerisi geldi.

Ramazan Bayram’ı öncesinde başlayıp, bayram boyunca devam edecek olan tam kapanma ile vaka artışının önüne geçilebileceği görüşünü savunan Günden, “Bence Tam kapanma için en ideal tarih 7 Mayıs akşam 19:00 ile 17 Mayıs sabah 5:00 arası, toplamda 9 gün 10 gece. Zaten normal süreçte 8-9 Mayıs Cumartesi ve Pazar, kapalı, 12 Mayıs öğleden sonra  Arefe, 13-14-15 Mayıs Ramazan Bayramı, 16 Mayıs da Pazar ve zaten kapalı. Arada kalan 10-11 Mayıs tam ve 12 Mayıs öğlene kadar için yani sadece 2.5 gün ilave kapanma kararı alınırsa toplamda 9 gün 10 gece tam kapanma ile Ramazan Bayramı kısıtlamaların kalkması için salgına iyi bir darbe vurulmuş olur” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (18)
düzceli8181 5 ay önce
spor sokakdaki kiraları kim verecek
dagman 5 ay önce
sizin yüzünüzden insanlar intahar ediyor bakalım ahirette bunun hesabını nasıl vereceksiniz tabi sizin tuzunuz kuru
CAN 5 ay önce
ALMANYADA YASIYORUM MILET SOKAKDA MASKE TAKMIYO MASKE TAKAN TÜRKIYEDE KORONA NASIL OLURDÜ COK YÜKSELIR YÜKSELSE MASKA TAKMAYAN ALMANYADA COK YÜKSELIRDI MASKEDE BAKDERILER HAPIS ÖLEN BAKDERIYI TEKRAR YUT ONUN ICIN VAKALAR YÜKSEK
AKPINAR 5 ay önce
Darbe dedi cümlenin içinde ben soruşturma açın hemen
Vatandaş 5 ay önce
Neden bayramı bekleyelim.Yarından başlasın tam kapanma en azından bayramda kabristan ziyareti,bayram namazı eda edilirç
Hakan 5 ay önce
Yorum yazıyoruz yayınlamıyorsunuz amaç ne madem yayınlamayacaksın kapatın yorum kısmını kendiniz çalın kendiniz söyleyin bu son yorumumdu taraflı öncü
Düz celi 5 ay önce
Kapan diyorsun da bi çıkın dolaşın insanların durumunu görün esnaf borç içinde kredi üstüne kredi çekiyor yapılan yardımlar eksik.
C MAHALLESİ 5 ay önce
ALLAHIM DÜZCE VE PANDEMİ KİMLERE KALDI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın