banner851

banner614

SALONDA COŞKU TAVAN YAPTI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Düzce İl Kongresi’ne canlı bağlantı yoluyla katıldı. Bu esnada salonda coşku tavan yaparken Erdoğan, “Düzce 2023’te Cumhur İttifakı olarak sandıkları patlatmalıdır” dedi.

banner619
Siyaset 19.01.2021, 14:21 19.01.2021, 14:26
3392
SALONDA COŞKU TAVAN YAPTI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Düzce, Çorum, Amasya, Bartın ve Karabük İl Kongrelerine Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katıldı.

Erdoğan, yaptığı konuşmada, "AK Parti Türkiye'nin sadece son 18 yılının değil, inşallah daha uzun yıllar boyunca geleceğinin de partisidir. Bizler seferle mükellef kadrolar olarak samimiyetle çalıştıkça Rabb'im bize nice zaferleri nasip etmiştir. İnşallah bundan sonra da edecektir." diyen Erdoğan, "Cumhur İttifakı'yla birlikte hep daha ileriye gidecek, hep daha çok hizmet yapacak, hep daha büyük projelere imza atacağız." şeklinde konuştu.

"KENDİ ÜLKELERİNİ HER FIRSATTA YABANCILARA ŞİKAYET EDENLERİ KESİNLİKLE UNUTMAYACAĞIZ"

Konuşmasında muhalefeti de eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'nin diplomasiden ekonomisine kadar geniş bir cephede yürüttüğü mücadelede karşımızdakilerin değirmenlerine su taşıyanları, kendi ülkelerini her fırsatta yabancılara şikayet edenleri kesinlikle unutmayacağız." dedi.

"Akıl ve vicdan sahibi herkes, güvenlikten diplomasiye kadar Türkiye'nin nereden nereye geldiğini görüyor." ifadesini kullanan Erdoğan, "İhanetlerden, saldırılardan ve tuzaklardan kurtulan Türkiye, bugün artık bölgesinde ve dünyada dengeleri belirleyecek bir konuma ulaşmıştır." şeklinde konuştu.

"BİZ KENDİ HEDEFLERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEYE BAKACAĞIZ"

Erdoğan, "Biz kendi yolumuzda yürümeye, kendi işimize bakmaya, kendi hedeflerimizi hayata geçirmeye bakacağız." diyerek,  "İnşallah 2023 seçimlerine kadar hem parti teşkilatları hem hükümet hem meclis grubu olarak var gücümüzle çalışarak milletimizin karşısına bir kez daha alnı ak, yüreği ferah olarak çıkacağız." ifadelerini kullandı.

Erdoğan gündeme dair yaptığı konuşmanın ardından illere tek tek canlı bağlantı yaptı. Erdoğan’ın Düzce’de kongrenin yapıldığı Bahçeşehir Kapalı Spor Salonu’na yaptığı bağlantısı sırasında salonda coşku tavan yaptı. Partililer Erdoğan’ı tezahüratlarla karşıladı.

KESKİN: DÜZCE EMİR VE GÖRÜŞLERİNİZE HAZIRDIR

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin , Erdoğan’a yönelik “Sayın Cumhurbaşkanım sizleri şahsım ve teşkilatım adına Düzce’den en kalbi duygularımla selamlıyorum. Allah’ın izniyle Düzce 2023 yılına kefeniyle girdiği bu yolda Sizleri mahcup etmeyecektir. Sizlere layık bir teşkilat olarak emir ve görüşlerine hazırız cumhurbaşkanım” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN: DÜZCE SANDIKLARI PATLAMALIDIR

Bunun üzerine Erdoğan, “İnşallah Düzce 2023’te Cumhur İttifakı olarak sandıkları patlatmalıdır. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN / AA

Yorumlar (13)
Xbqw81 9 ay önce
İnsanlar patlamış sizde sandıkları patlatin diye konuşuyorsunuz. Merak etmeyin 2023 te o koltuktan ayrılacaksın. Bu insanlara yaptiklariniz yeter.
vatandaş 9 ay önce
GİDİŞATIN DA NET BİR ŞEKİLDE GÖSTERDİĞİ GİBİ 2023 TE O SANDIKLAR GERÇEKTEN PATLIYÇAK SAYIN ÇUMHURBAŞKANIM .
"Aziz Türk Milleti 9 ay önce
"SANDIKLARI PATLATIN" :) Reis Düzcelilerin patlatacak mecali kalmadı :) Biraz Kastamonu pastırması ısmarlasan hiç fena olmaz :) :)
Tüketici 9 ay önce
Sandıklar sıfır çekecek 2023 te. Kefen edebiyatı yapmak yerine hayat pahalılığı ile mücadele edin
Ramazan 9 ay önce
Milletin derdi sandikmi mandalina portakal elma olmus 6 tl biz sandik dusuncez ilk fırsatta gomucez sizi o sandığa yapamıyorsanız bırakın kardeşim
Şampiyon 9 ay önce
Güle güle Ak yöneticilere elveda Düzce’de
Aa 9 ay önce
Ces ces gıreek
Tırşıkçi 9 ay önce
Oy moy yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın