banner851

banner614

SALONDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan AK Parti 6. Olağan il kongresi öncesi kongrenin yapılacağı kapalı spor salonunun İngilizce pankartlarla süslenmesi dikkat çekti. Ayrıca Kongre Komitesi tarafından hazırlanan davetiyelerin Düzce’nin önemli işadamlarına gitmediği öğrenildi.

banner619
Siyaset 30.12.2017, 00:06 30.12.2017, 16:15
2158

31 Aralık saat 13.00’da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan AK Parti 6. Olağan il Kongresi için hazırlıklar tamamlandı.

Çevre ve temizlik çalışmalarının ardından son olarak AK Parti İl Teşkilatınca kongrenin yapılacağı Kalıcı Konutlar Spor salonunun dün akşam süslemeleri de bitti. Ancak “Mazlumların Sesi Erdoğan” yazılı bir pankartın üzerinde İngilizce çevirisinin de olması dikkat çekti. Tabelaların Türkçe olacağı yönünde söylemlerde bulunan bir liderin İngilizce pankartla karşılanması, Düzce gibi küçük bir şehirde de kongreye katılacak kesimin belli olduğu düşünülürse pankarttaki çeviriye anlam verilemedi.

Öte yandan, AK Parti İl Teşkilatı tarafından oluşturulan Kongre Komitesi geçtiğimiz günlerde kongre için davetiyelerin hazırlandığını ve dağıtımına başladığını bildirmişti. Hazırlanan davetiyelerinse Düzce’nin önemli işadamlarına gönderilmediğini öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (14)
81 4 yıl önce
Idam istiyoruz reiiiissss
g.m.k.a 4 yıl önce
Siz önce Türkçe konuşmayı öğrenin. ikinci dil sizler için fazla lüks
Harbi ak partili 4 yıl önce
O pankartı bence karldırın yarın geç olmasın burası duzce burası tek Türkiye Türkçe yaz neden ingilizce bunun bir açıklaması olsa gerek
Keskinin İşyerinin adı? 4 yıl önce
İl Başkanı Keskinin işyeri de ingilizce idi.Reis işyerleri Türkçe olacak dediğinde değiştirmişti :) Alışık olduğumuz bir davranış.Yadırgamadım.
adam 4 yıl önce
hadi memur.işci.wsnaf.emekli.fındıkcı bi taneniz kalmasın yarın herkes orayaaaa..herşey reis için.para pul huzur neki önemliolan reis
kakkı 4 yıl önce
yağcılarda inecek var..
Mustafa 4 yıl önce
Tayyip İngilizce karakter istemiyorum diyo bunlar İngilizce pankart yaptiriyo burası düzce İngiltere de yapmicak kongreyi yalamalar
Mehmet 4 yıl önce
Güzel Türkçemizi parantez içinde ve altta yazarak milliyetçi olmadığınızı umarım sizde anlamışsınızdır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın