banner851

banner955

SARIEROĞLU’NDAN SÜRPRİZ ZİYARET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’ndan sürpriz ziyaret… Bir program dönüşü Düzce’den geçerken rotasını AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün seçim bürosuna çeviren Sarıeroğlu “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Siyaset 04.02.2019, 18:32 05.02.2019, 17:16
1803
banner1032

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etti.
Planlı olmayan ve bir program dönüşü Düzce’den geçerken Özlü’nün adaylığını tebrik etmek isteyen Sarıeroğlu’nun ziyaretinde AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu’nun yanı sıra Başkan Adayı Faruk Özlü’nün eşi Onur Özlü de bulundu.

“Düzce’ye yeniden geleceğim”
Özlü’ye başarılar dileyen Sarıeroğlu, Düzce’ye tekrar geleceğini ve bu ziyaretin seçim çalışmaları kapsamında olacağını söyledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, “Sayın Faruk Özlü’nün seçim çalışmalarına destek vermek için Düzce’ye yeniden geleceğim.” dedi.“Ankara’daki tüm ilişkilerimizi Düzce için kullanacağız”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ise “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Jülide Sarıeroğlu’nun ziyaretinden dolayı onur duydum. Kendisinden seçim sürecinde destek sözü aldık. Seçim çalışmalarımız kapsamında yeniden Düzce’ye gelmesini temenni ediyoruz. Ankara’daki tüm ilişkilerimizi, gücümüzü Düzce için kullanacağız.” şeklinde konuştu.Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (11)
Davaya gönül vermiş 4 yıl önce
Rabbim yolunuzu açık etsin ayağınıza taş değdirmesin.
a.dag 4 yıl önce
duzceye fındık ıcınmı geldınız cep bos mıde bos sız bolu dagında kebep yeyın gıdın
ahh jülide 4 yıl önce
Gerçekten cumhurbaşkanı olacak bir siyasetçi çok güzel ve bakımlı..MaşaaAllah..SübhanAllah..İşte böyle vekiller istiyoruz genç ve dinamik..durmak yok...
Feridun 4 yıl önce
Faruk Özlü kazanır.
kadane nice 4 yıl önce
Seçim yaklaşınca normal bu şirin görünmeler, biz burdayız demeler. Seçim sabahından diğer seçime kadar kimseyi bulamazsınız.
Castro 4 yıl önce
Faruk özlü bakanken düzceye ne yaptın ayşe kesir fahri çakır siz ne yaptınız milletten oy istemeye utanmıyormusunuz
Memduh 4 yıl önce
Faruk bey Düzce için Şanstır.
Soru iki 4 yıl önce
Diğer belediye başkanları adam değilmiydi sahip çıkmadınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı