banner851

banner955

SAYMAN: “DÜZCE’YE HİZMET ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

İYİ Parti Düzce Teşkilatları Kadın Politikaları Başkanlığı, partinin Kadın üyeleri ile eğitim ve seçim güvenliği odaklı bir çalıştay düzenledi.

Siyaset 04.07.2022, 10:57 04.07.2022, 11:37
1130
SAYMAN: “DÜZCE’YE HİZMET ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”
banner986

Tüm ilçe teşkilatlarının kadın üyelerinin iştirak ettiği çalıştay da Düzce İYİ Parti Teşkilatının dünü, bugünü ve yarını değerlendirilirken, yaklaşan genel seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Yoğun katılım ile gerçekleştirilen çalıştay da üyelere hitaben yaptığı konuşmada İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman: “ Teşkilatlanmaya başladığımız ilk günden bu günlere gelirken verdiğimiz emeğin böylesi bir kalabalık kitlede karşılığını görmüş olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Çok çalışmanın ve Ülkemiz için emek vermemin mutluluğu ile hep birlikte başarılı olacağımıza inancımız tamdır. Yaklaşan seçimlerde de bunun karşılığını Düzce’de alacağımıza olan güvenimiz her geçen gün artmaktadır. İlk günde bu başarıya inanıyorduk bu gün de aynı inanca sahibiz. Büyüyoruz ve büyümeye de devam edecek, Düzce’ye hizmet etmeyi sürdüreceğiz “ dedi

Uzmanların da iştirak ettiği eğitim ve seçim çalıştayı İYİ Partili kadın üyelerin karşılıklı görüş alış verişi ile sona erdi.

banner844
Yorumlar (2)
düzceli 1 ay önce
yolunuz açık olsun. Başarılar.
vatadaş 1 ay önce
yolunuz açık olsun. İyi parti umudumuz olmaya devam ediyor.
21
kapalı