banner851

banner955

'SEÇİM İTTİFAKI'NA YEŞİL IŞIK

Düzce temasları sonrası Akçakoca'ya geçen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu, burada basını da içine alan bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gündemde olan 'seçim ittifakı' soruları üzerine Ejderoğlu, bu konuda konuşmanın henüz erken olduğunu belirterek, "Bizler ittifak ve koalisyon kültüründen gelen bir partiyiz. Zamanı gelince konuşulup görüşülür." dedi.

Siyaset 10.03.2018, 13:54 10.03.2018, 18:40
851
banner1032

Her ne kadar AK Parti bu konuda kapıları kapatmış görünse de, "erken seçim" tartışmaları siyasetin gündeminden düşmüyor. Bu doğrultuda devam eden seçim hazırlıkları kapsamında Düzce önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Son olarak Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu hem partililerle yol haritasını görüşmek hem de vatandaşlarla buluşmak için geldiği Düzce'de ilçeleri de es geçmedi.

Düzce ili ve ilçelerini kapsayan temas ve istişare ziyareti kapsamında Akçakoca’ya gelen Saadet Partisi Yatırımlar ve Kalkınmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu beraberinde İl Başkanı Birkan Mertol, İlçe Başkanı Mustafa Zorlu ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yerel basın çalışanları ile bir araya geldi.

Yurt genelinde hızlı bir yükseliş ve teveccüh gördüklerini belirten Ejderoğlu, ittifakla ilgili sorulara "Şu an için gündemimizde böyle bir şey yok." yanıtını verdi.

Ejderoğlu, “Vatandaşımızın partimize olan ve giderek yükselen ilgisi çok açık görülüyor. Hem teşkilatımızla bir araya gelmek hem de istişarede bulunmak için geldik. İttifak konusunu konuşmak için henüz çok erken. Bizler ittifak ve koalisyon kültüründen gelen bir partiyiz. Bu gün bunu gerektiren bir durum yok. Zamanı gelince konuşulup görüşülecek bir konu.“ dedi.

İl Başkanı Birkan Mertol ise genel başkan yardımcılarının her üç ayda bir Düzce'ye ziyaretler gerçekleştireceğini belirterek, teşkilat çalışmalarını birlikte planlayacaklarını söyledi.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (1)
nsm 5 yıl önce
eger siz saadet partisi olarak akp ile ittifak yaparsaniz, erbakan'ni birilerinin yaptigi gibi bir kez de siz sirtindan bicaklamis olursunuz. erbakan'in ölüm döseginde akp lideri icin namik kemal zeybek'e ne dedigini internetten arayip bulun ve merhum lidere sahip cikin.
15
parçalı bulutlu