banner851

banner614

SEÇİM PLANI DEĞİŞTİ

banner619

AK Parti seçim stratejisinde değişikliğe gidiyor. Üç ayaklı yeni plan şöyle: Yapılanlar yerine yeni projeler geliştirilip anlatılacak; emeklilere ve sosyal kesimlere yeni vaatler oluşturulacak; Partiye puan kaybettiren vekiller listeden çıkarılarak milletvekili listeleri yenilenecek.

banner846
Siyaset 16.08.2015, 10:20
2998
SEÇİM PLANI DEĞİŞTİ
banner844
SEÇİM STRATEJİSİNİ YENİLEYECEK
AK Parti, olası bir erken seçim nedeniyle seçim stratejisi üzerinde çalışıyor. 7 Haziran seçimlerinden hemen sonra seçmenin neden kendilerine oy vermediği ile ilgili geniş çaplı bir araştırma yaptıran AK Parti, olası erken seçimde stratejisini yenilemeyi planlanıyor. Anket sonucu 7 Haziran seçimlerinde özellikle ekonomik vaatler, projeler, sosyal kesimlere yönelik bölümlerin yetersiz kaldığını ortaya çıkarmıştı. Erken seçimde bu olumsuzlukların hepsini gidermeye dönük plan hazırlanacak.

ÖNEMLİ PROJELER:

AK Parti geçmişte olduğu gibi vatandaşa umut veren, geleceğe dönük projeler ile seçmenin önüne çıkacak.

SOSYAL KESİMLER VE YARDIMLAR:

AK Parti kurmayları son seçimde kendilerini olumsuz etkileyen konulardan birinin emeklilere ikramiye ve sosyal kesimlere dönük vaatler olduğunu düşünüyor. Seçime giderken bu konuda önemli adımlar atılması planlanıyor.

LİSTELER YENİLENECEK

AK Parti, listelerde yapılan hatalarında partiye birkaç puan kaybettirdiğini düşünüyor. Seçimde Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki illerin başta olmak üzere aday listelerinde yenilikler yapılacak. Teşkilattan isimler listelere dahil edilirken, "ithal aday" denilen ve başka illerden getirip aday gösterilme uygulaması kısıtlı tutulacak. 3 dönem kurula kalktığı için seçmenden oy getirecek 70 üç dönemlik eski milletvekilinden 20-30'una listelerde yer verilmesi de konuşuluyor. Partideki küskünlüklerin giderilmesi, küsüp ayrılanların geri getirilmesine dönük de adımlar atılacak.(kaynak:haberler.com)
Yorumlar (8)
AK PARTİLİLER DİYORUZ YA 6 yıl önce
KARDEŞİM BAS BAS BAĞIRIYORUZ FEVAİ OLMASIN DİYE HADİ GEREĞİNİ YAPIN HADİ YAPIN YOKSA BİZİM SABRIMIZIMI DENİYORSUNUZ HEM OY KAYBEDEN LİSTEDEN ÇIKARILACAK DİYORSUNUZ SONRA 3 VEKİLLE DEVAM ÖYLEMİ SİZ ÇOK ŞIMAR MIŞSINIZ DELEGELER GEREĞİNİ YAPACAK GÖRECEK
vatandaş 6 yıl önce
bizde seçim zamanı sayın millet vekillerine düzce için ne gibi hizmetleri olmuş onu soracagız uyumaktan başka
can 6 yıl önce
ya neyin hesabını yapıyorsunuz ki düzce de 3 vekili her zaman çıkartır sizde kalkmış hala neyden bahsediyorsunuz körsünüz galiba kör ..
ıhvan 6 yıl önce
2 ve 3 sıraya anket yapıp duzcenın evlatları nı vekil yapsınlar.ankaradan eskide yenide ithal ıstemıyoruz.sabrımız zorlanmasın
MHP 6 yıl önce
MHP Düzceden 1 alır,inşallah,bu pkk nın sonunu ülkücüler getirecek inşallah.
Aa 6 yıl önce
audi
saat kuleleri
bitmeyen yatırımlar
torpilli memurluk
Vs vs
davut 6 yıl önce
Düzcede 2. ve 3. sıra gidici o zaman.
wampir 6 yıl önce
Yemezler artık, cumhurbaşkanının elini eteğini çekmeden yemezler.
20°
kapalı