banner851

banner614

SEÇİME SADECE KESKİN'LE GİDİLİYOR

AK Parti 6. Olağan İl Kongresi'nde seçime tek aday olarak giden mevcut Başkan Hikmet Keskin güven tazeledi.

banner619
Siyaset 31.12.2017, 16:01 02.01.2018, 10:41
9370

Kongreye günler kala mevcut Başkan Hikmet Keskin'in karşısına 4 rakibin çıktığı AK Parti 6. Olağan İl Kongresi'nde seçime sadece Keskin ile gidiliyor.

Kongre sabahı Selahattin Aydın'ın delegelikten çekilmesi ile aday sayısı 4'e düşerken, Talip Çabukoğlu ile Fahrettin Şengür ortak liste ile seçime girme karar almıştı. Ancak Çabukoğlu-Şengür listesi seçime girebilmek için yeterli delege imzasına ulaşamazken, diğer bir aday Semih Kıbrıs ise kongre salonuna alınmadı. Böylelikle Genel Merkez'in adayı mevcut Başkan Hikmet Keskin'in listesi seçime giren tek liste oldu. 505 delegenin oy kullandığı seçim sonucunda 474 oy alan Keskin güven tazeledi.

İşte yeni dönemde de koltuğunu koruyan İl Başkanı Hikmet Keskin'in yönetim listesi: 

banner844
Yorumlar (59)
boğaçbuğra 4 yıl önce
Rahman Aydın kimki tanıyan ne iş yaptığını bilen varmı ben biliyorum ve pes diyorum yazık...
cankırılı 4 yıl önce
başkan pazargünü belloldu nekadar demokratik secim kutlarım partimizi birde yeypaş mudurunden kurtulsanız bir nebzede inanıcam siyasetinize zira sagda solda il başkanının adına atar yapıyor bu gücü nerden buluyor bu düzcede düzceli müdür yokmu beyenmediğiniz keleşin adamına güveniyoruz
Dönme dolap 4 yıl önce
listede eskiden akp ye atıp tutan dönme dolaplar var.
Allah'tan korkun be utanmadan milletin yüzüne nasıl bakıcaksınız. Önce akp ye salla sonra akp listesine gir.
HASAN 4 yıl önce
Burada alıkışlanacak bir tek adam var. Oda fevai aslan. helal olsun. nasılda keskin i zirveye oturtu. görün bakın 2019 da millet vekili adayınız hikmet keskin.
HASAN 4 yıl önce
Ben bütün akp lilere gülüyorum. yav her türlü hukuksuzluk gözleri önünde cereyan ediyor. salona alınmayan siz oy kullandırılmaya siz, aday olup salona alınmayan siz. hala da oy veriyorlar. bu nasıl bi düşünce çözen varsa söylesin.
Yurttaş-x 4 yıl önce
Düzce Akp de kongre ancak böyle olur. Şimdi, aday olup da, seçime giremeyenleri mereak ediyorum. Başı dik , göğsü şiş "NASIL DA KATILAMADIM " deyip dolaşacaklar mı ?
Düzce 4 yıl önce
Bu seçim değil atama. Bir kerede düzceliye sorun.
altınışık 4 yıl önce
listede boğaiçinden isim göremedim neden
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın