banner851

banner614

SEÇKİN’DEN ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR

banner619

AK Parti’nin seçimler için çalışmaları devam ederken partiden Düzce Milletvekili Aday Adayı olan Erkan Seçkin’de Öncü Haber’e konuk olarak yapacağı çalışmalardan bahsetti. Seçkin, Düzce’nin gelişmesi için uğraş vereceklerini ifade etti.

banner846
Siyaset 12.05.2018, 10:50 12.05.2018, 18:17
766
banner844

Seçimler öncesinde partilerin çalışmaları devam ederken Düzce’de de milletvekili aday adayları aday olabilmek için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Erkan Seçkin’de yapacağı çalışmaları dün akşam Öncü Haber’e konuk olarak anlattı.

“Büyük bir rakam”
Seçkin, özellikle Düzce’de gençler için önemli çalışmalar yapacağını ifade ederek;
“Gençlerimizle ilgili çalışmalar yaparken en büyük sosyoekonomik problemleri de ortaya koyduk. Benim projelerimin tamamı gençlere dokunan projeler. Düzce’de ki gençlerimizin ekonomisini eğer ki iyileştirirsek istihdam anlamında o gençlerimiz çalışma alanı dışında alanlara meyil etmeyecekler diye düşünüyorum. Bizim yaptığımız araştırmada Düzce’de ki gençlerin yılda bin 700’ü suça karışıyor. Büyük bir rakam. Biz bu gençlerimizi eğer spora yönlendiremezsek, kültüre yönlendiremezsek, sosyal alanlara yönlendiremezsek eğer istihdam oluşturamazsak bu sorun daha da büyüyecek. Bu sebepten sosyoekonomik problemleri çözebilmek için bütün çözüm noktasında toplumun uzlaşabileceği toplumun kabul edebileceği projeler oraya koyarak bunları istihdam yönüne yönlendirerek sorunları çözebiliriz” şeklinde konuştu.

“Çözülmesi gereken problemleri biliyorum”
Düzce’deki sorunlara da değinen Seçkin;
“Düzce’nin belli başlı sorunlarını, çözülmesi gereken problemlerini biliyorum. Bunlar içinde çözüm noktasında elinden gelecek bütün gayreti göstereceğimiz bildiğimden. Organize sanayi bölgelerini daha kullanışlı hale getirebiliriz diyorum ama bizim bacası sanayi diye adlandırdığımız Düzce’ye doğrudan istihdam sağlayacak projelerimiz de var.  Batı Karadeniz’den yolculuk yapan tüm teknelerin barınma, su ve yakıt ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alan yok. Bunu Akçakoca’da gerçekleştirebilirsek eğer 100 tekneden 78’inin uğrak noktası olarak kullanacaklarını ortaya koyduk çalışmalarımızda. Doğal olarak turizm de canlanacak. Düzce kültürel zenginliği bol bir şehrimiz. Her etnik yapıdan insanlarımızın var olduğu birbirleriyle dost, kardeş bağları oluşturmuş aile birlikteliği kurulmuş insanlarımızla dolu, her etnik yapı insanlarının kendilerine özgü kültürü Düzce’de yaşanabiliyor. İnsanların arayıp bulamayacağı bir şehirde yaşıyoruz. Şehrimizin kıymetini bilmek zorundayız. Bizim başka bir vatanımız yok” ifadelerini kullandı.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (14)
Yıkık kentli 3 yıl önce
Düzcemizin her alanda ayağa kalkabilmesi için fırsat verilmeli... projeleri olan, siyaseti ve bürokrasiyi bilen konuya vakıf ..devam diyebilmemiz için Erkan seçkin
Seçkin olsun 3 yıl önce
Listede seni görürsek oyların yarısı sana söz..ancak ne olursa olsun diğer yarısı mhp ye ömer küçük beyefendiye.çünkü ak partide güç zehirlenmesi yaşanıyor.ceketimi assam 3 vekil işi artık bitti
mhp li 3 yıl önce
erkan bey efendi bürokrasiyi bilen birikimli biri mhp ye oy vermem sana veririm oyumu..akp ye oy vermem diyordum ama sen olursan başka..en az 1000 oy bulurum sana yeminle....
Doğrucu köylü 3 yıl önce
Adam iyi olabilir bi lafımız yok çıkış noktası faul
Anlaşıldı. 3 yıl önce
Anlaşılmıştır Tamam, Sıkıldık tamam. Mesaj alınmıştır, Tamam.
DÜZCELİ 3 yıl önce
ANAP ı fethettinya şimdi sıra AKP ye geldi.
Hastasi 3 yıl önce
Erkân abiye fırsat verilmeli.iste ozaman göreceksiniz haklı oldugumu
DEVAM TABİİ Kİ 3 yıl önce
akp naabdıki diye höykürenler akp ülkeyi üç kuruşa muhtaç etmedi.boludağı tünelini delemeyen hükümetlerden yüzlerce tünel açan dönemlere geldik.imfyi unuttuk.çoook şey varda yazacak beyinleri esir olanlar anlamz.görmekte istemezler.
Tamam, tamam. 3 yıl önce
Memleketimin 33 ilinde yeşil kartlı sayısı çalışan nüfustan fazla hale gelmiş. DiE'nin resmi rakamlarını al önüne öyle mukayese yap. Dış borcun, cari açığın patladığını gör.
kazım 3 yıl önce
Man adaları yokmu?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık