banner851

banner614

Sefer Akkaya:“siyasette akşam ve sabah aynı olmaz!”

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Sefer Akkaya, şu anda siyaset ile ilgili bir planının olmadığını söyledi.

banner619
Siyaset 17.06.2008, 16:35
524
Sefer Akkaya:“siyasette akşam ve sabah aynı olmaz!”

Düzce’de siyaset tartışmalarının en hızlı yaşandığı Akçakoca’da siyaset kulislerinin üzerinde önemle durduğu isimlerden olan ve ilimize bir seminere katılmak üzere gelen Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Sefer Akkaya, şu andaki hedeflerinin kamu görevi ile ilgili olduğunu, siyasi bir hedefi olmadığını söyleyerek, Akçakoca Belediye Başkanlığı ile ilgili bir düşüncesi olmadığını ifade etti. Akkaya yine de kapıları tam olarak kapatmadı.

 

Kendisinin birtakım makamlara uygun görülmesinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Akkaya, kendisine konu ile ilgili teklifler geldiğini, ancak memuriyeti dolayısıyla belediye başkanlığı gibi bir siyasi hedefinin olmadığını kaydetti.

 

Gelecekte böyle bir planı olup olmadığı ile ilgili bir soruyu ise Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i kastederek “ Bir bilen diye bilinen bir siyasi, ‘siyasette akşam ile sabah bir değildir’ demiştir.”cevabını veren Akkaya, Akçakoca Belediye Başkan adaylığı konusunda kapıları tam olarak kapatmadı.

Yorumlar (0)