banner851

banner955

ŞENGÜLOĞLU: “AK PARTİ HER ZAMAN ÜRETİCİNİN YANINDA”

AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, hasadı yapılan fındık bahçelerine ziyaret düzenleyerek fındık işçileri ve tarla sahipleri ile sohbet etti.

Siyaset 15.08.2021, 12:00 16.08.2021, 17:32
1687

Karadeniz bölgesinin en önemli geçim kaynağı olan fındıkta hasat devam ediyor. AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, hasat döneminde fındık bahçelerini ziyaret ederek, tarım işçileri ve tarla sahipleri bir araya geldi.

Fındık işçilerine soğuk içecek ikram eden Merkez İlçe Başkanı Şengüloğlu, fındık üreticileri ile de fiyatlar konusunda sohbet etti.

Bu sezon rekoltenin yüksek olmasının ve açıklanan taban fiyatlarının beklentilere göre açıklanmasının fındık üreticilerini mutlu ettiğini belirten Şengüloğlu, AK Parti hükümeti olarak, her zaman fındık üreticilerinin yanında olduklarını söyledi.

Fındık üreticilerinin alan bazlı destek, gübre ve mazot desteği gibi desteklerle her zaman desteklendiğini dile getiren Şengüloğlu, “AK Parti hükümeti he zaman üreticisinin yanındadır” mesajı verdi.

 HABER: Savaş ARI

Yorumlar (14)
YAVUZ0881 1 yıl önce
AKP min ALLAH belasını versin üreticinin yanında öylemi bir Allahın kulu bu durumu okeyliyorsa bende eşşeğin önde gideniyim
şakacı 1 yıl önce
tabiki akp den önce fındıkmı vardı
Şampiyon 1 yıl önce
Hiç Uyanmadan ziyaretlere devam
Madur 1 yıl önce
Filim çeviriyolar gitsinler de marketteki yüz gram fındığın fiyatına baksınlar
Ersin 1 yıl önce
Benim bahçeye gelmediler ama....
Halk 1 yıl önce
Fasa fiso
Düzceli 1 yıl önce
Valla bu fotodaki fındıkçılara bu fındık fiyatı müstahak he. Yazık la benim bahçeme gelseler kovalarım
Yazık yazık, çok yazık 1 yıl önce
Anlaşılmaz bir şekilde yüzsüz olarak nasıl yanında olduğu akla geliyor. Üretim toplumu değil, tüketim toplumu haline getirildi ülkem. Resim çektirerek haber yaptırmakta bir o kadar ironi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız