banner851

banner614

SİYASET ISINMAYA BAŞLADI

banner619

Seçime 19 gün kala sahada yoğun bir çalışma yürüten partilerin vekil adayları, halktan destek isterken, sıkıntı ve taleplere de kulak veriyor. Bugün hem AK Parti 1. Sıra Adayı Fahri Çakır hem de CHP 1. Sıra Adayı Zafer Teber'in ziyaret durağı Akçakoca'ydı. Farklı zamanlarda aynı adreslerde vatandaş ve esnafla bir araya gelen Çakır ve Teber, Akçakocalı seçmeni kazanmaya çalıştı.

banner846
Siyaset 05.06.2018, 16:31 05.06.2018, 19:26
1538
banner844

Düzce'de havalarla birlikte seçim atmosferindeki siyasette ısınmaya başladı. 24 Haziran'da sandık başına gidilecek seçimler öncesi partilerin milletvekili adayları il merkezi ve ilçelerde halkla bir araya geliyor. AK Parti ve CHP'nin 1. sıra adaylarının seçim rotası bugün aynıydı.

Ak Parti Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Fahri Çakır ile CHP Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı  Zafer Teber, Akçakoca kent merkezinde seçim çalışması yürüttü.

Belediye Başkanı Yemenici de eşlik etti
AK Parti Adayı Çakır, esnaf ziyaretlerine Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça, İGM Başkanı Ayfer Yılmaz ve parti yöneticileri de katıldı. Merkez Camii altından başlayan esnaf ziyaretlerinde Çakır, ilk önce esnaflara kendisini tanıtarak “Oylarımızla hep birlikte Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin vekillerine destek olalım.” diyerek oy kazanmaya çalıştı. Milletvekili Fahri Çakır, gün boyu Akçakoca’da esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek her iki seçim için de destek istedi.

Partililer Sapak'ta karşıladı
Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Adayı Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü, Akçakoca Sapak mevkiinde partililer  tarafından karşılandı. Sapakta partililerle ayak üstü bir süre sohbet eden milletvekili adayları, kendilerine eşlik eden il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte konvoy halinde Ayazlı üzerinden Merkez Çarşı'ya geçti. Esnaf ziyaretlerine Çınar Caddesi esnafları ile devam eden CHP vekil adayları, Salı pazarında da halk ve esnafla buluştu.

Haber: C.ÜSTÜNER

 

Yorumlar (12)
Ak partili 3 yıl önce
Oyum reisedir herzaman ama millet vekilliğinde chp ye çünkü düzcenin eksiklerini savunacak muhalefet lazım mhp olmuş akp kölesi düzceye muhalefet lazım
Hak 3 yıl önce
MHP her şekilde mecliste olmalı Türkiye cumhuriyetinin kilit anahtarı mhp dir reislikte sağcı vatandaş nereye atarsa atsın ama vekillik ülke istikbali için mhp dir der noktayı koyarım
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
Mhp ye oy vereceksiniz ama bunlar mhp den seçilip ak partiye geçebilir.
Doğrucu köylü 3 yıl önce
Eski mhp li artık mhp diye bişi kalmadı akp nin yan kolu olmuş İYİ bakın
Mhp deyiz 3 yıl önce
16 yıllık akparti oycusuyum bu sene mhpdir gönlümüzden geçen Tayyip reis
Türkay 3 yıl önce
Oylar reise vekiller MHP ve Saadete olacak inşAllah, biz bir Faruk Özlü yü seviyorduk, o da aday olmadı. O yüzden tüm Düzceliler olarak bu dönem Ak Parti vekillerimizi nerede hata yaptıklarını düşünmeleri için bekletelim derim.Fikrim budur.
Vay 3 yıl önce
Mhp mı kaldı sadece ismi var inadına olsaydı chp ve digerlerı ihtidar olurdu
İnadına chp 3 yıl önce
Gümbür gümbür millet ittifakı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık