banner851

banner955

“SİYASET MEZARLIĞININ YENİ ADAYLARI ONLARDIR”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, CHP ve Millet İttifakına yönelik sert eleştirilerde bulundu. Caboğlu, “Bugün CHP başta olmak üzere, aynı kervana katılan başta bir masa etrafında toplananlar olmak üzere, ne kadar muhalefet partisi varsa, bilinmeli ki siyaset mezarlığının yeni adayları onlardır. Hatta onların mezar yerleri bile açıktır” diye konuştu.

Siyaset 29.09.2022, 15:30 29.09.2022, 14:28
574

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun yine hedefinde CHP ve Millet İttifakı vardı. Yaptığı açıklamada, siyasetin bir amaç olarak değil, araç olarak kullanıldığı zaman bir anlam taşıyacağını belirten Caboğlu, “Siyaset millet için yapıldığı zaman siyaset olur. Bir siyasetçi milletinin menfaatini düşündüğü zaman siyaset yapmış olur, başarılı da olur. Ama tarihin siyaset çöplüğü ne yazı ki, siyaseti millete rağmen yapanlarla doludur. Günümüzdeki muhalefet anlayışı da bu yönde emin adımlarla ilerliyor. Bugün CHP başta olmak üzere, aynı kervana katılan başta bir masa etrafında toplananlar olmak üzere, ne kadar muhalefet partisi varsa, bilinmeli ki siyaset mezarlığının yeni adayları onlardır. Hatta onların mezar yerleri bile açıktır. Millete rağmen siyaset yaptıkları için çukurları açılmıştır ve önümüzdeki yıl o çukurlar tek tek dolacaktır” dedi.

Cumhur ittifakı ve MHP’ye sataşarak gündeme gelmeye çalışıyorlar

Gündeme gelmek isteyenlerin ve kendilerinden bahsettirmek isteyenlerin sürekli Cumhur İttifakı ve MHP üzerinden siyaset yapmaya çalıştıklarını kaydeden Başkan Caboğlu, “Milletinin emrine amade olmuş bir ittifakın ve siyasi partinin hedef alınması gayet doğaldır, normaldir. Çünkü Cumhur ittifakına ve MHP’ye sataşmak, gündemde kalmanın yolu haline gelmiştir. Meyve veren ağaç elbette taşlanacaktır ve MHP gibi köklü bir siyasi parti, elbette şuursuzların hedefi olacaktır. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, MHP’nin bu ülke için ve bu millet için olmazsa olmaz bir çatı olduğu gerçeğini değiştiremeyecekler. Çünkü onlar kendilerini ve kendi ikballerini düşünür, ancak MHP’de tek dert ve dava millettir, devlettir. MHP milletinin derdiyle dertlenir, ama onlar milletin derdiyle beslenir, semirir. Ama ne olursa olsun sonları bellidir, açıktır, nettir. Bu yolun sonunda onları millete rağmen siyaset yapanların gömüldüğü siyaset mezarlığı beklemektedir” şeklinde konuştu.

Yorumlar (12)
vatadaş 2 ay önce
siyaseten yolcusunuz. Güle güle. Partiyi bitirdiniz. Akp'ye de almazlar. Ne olacak haliniz?
Ayhan 2 ay önce
BOŞ KONUŞUYORSUN BAŞKAN BU ALEMDE BOŞA YAŞIYORSUN
halk 2 ay önce
suriyelilerle beraber ıraklı ve afganlarla beraber yAllah...
sakal 2 ay önce
çok konuşmak oyu artırmaz sayın başkan bitti mhp sayenizde %5 in altına düştü
BOĞAZDAN 2 ay önce
İNŞALLAH DAHA AŞAĞIYA
düzceli 2 ay önce
omezarlığın ilk müşterisi sen ve partinolacak
08YAVUZ81 2 ay önce
Gözün aydın caboğlu aklıma gelmemişti evet siyasetin mezarlığına siz ve sizin parti müsveddesi yerini alacak seçimde bakalım sokakta gezecek haliniz kalacak mı
nsm 2 ay önce
firildak gibi dönenlere verilecek en güzel cevap, onlari sandiga gömmektir, bunu da yapacak bu millet. bekleyin. az kaldi.
nsm 2 ay önce
baskalarini mezarda görenleri, sandigin dibine gömmek de bizim gürevimiz. bekleyi n o sandigi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın