banner851

banner955

“SİZ KİMSİNİZ ULAN?”

Düzce Belediye Meclisi Aralık Ayı ilk toplantısına, İYİ Parti Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan’ın AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve AK Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Nurullah Yıldız ile tartışması damga vurdu. Toplantıya seyirci olarak katılan grupta bulunan bir kişi ve Erdoğan’ın AK Parti Merkez İlçe Yönetimindeki bir kadına hakaret etmesi üzerine Şengüloğlu ve Yıldız, kadınlara kibar olunması çağrısında bulundu. Bunun üzerine İYİ Parti Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan, Yıldız'a, “Siz kimsiniz ulan?” dedi.

Siyaset 06.12.2021, 21:06 08.12.2021, 13:39
5717
“SİZ KİMSİNİZ ULAN?”

Bu akşam Düzce Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılan Düzce Belediyesi Aralık Ayı ilk toplantısında, Düzce’de halk dilinde olimpiyat kavşağı olarak bilinen ve bir süre önce Düzce Belediyesi tarafından “Sancaklı Kavşağı” tabelası yerleştirilen kavşak gerilimi yaşandı. Kavşağın isminin yeniden Olimpiyat Kavşağı olarak değiştirilmesini isteyen bir grup meclis toplantısına seyirci olarak katıldı.

AK Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Ergin Çelikağ, kavşağın isminin yeniden “Olimpiyat Kavşağı” olarak düzenlenmesi için meclis gündemine alınması istemiyle önerge sundu.  Önergenin AK Parti Meclis Üyelerinin oyları ile ret edilmesi, meclisteki gerilimi tırmandırdı.

Düzce Belediye Meclisi Başkan Vekili Mesut Sancaklı'nın halk arasında Olimpiyat Kavşağı olarak bilinen Kavşak ile ilgili görüşmelerde AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden'e söz verip, İYİ Parti ve CHP Grubuna söz vermemesi gerilimi daha çok arttırdı. Bu duruma tepki gösteren seyirci olarak katılan grup arasından bir kişi ve İYİ Parti Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan, AK Parti Merkez İlçe Yöneticisi bir kadına hakaret etti. Bunun üzerine AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve Belediye Meclis Üyesi Nurullah Çelik, kadınlara yönelik kibar olunması gerektiği uyarısında bulundu.

Kendisini uyaran Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve Meclis Üyesi Nurullah Yıldız’a sinirlenen İYİ Parti Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan, Nurullah Yıldız’a dönerek millet iradesi ile seçilmiş AK Partili Meclis Üyelerine “Siz kimsiniz ulan?” ifadesini kullandı.  

Erdoğan’ın bu söylemine AK Parti Meclis Üyeleri tepki gösterdi. Erdoğan ise İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve bir partili tarafından salondan çıkartıldı.

Erdoğan’ın millet iradesi ile seçilmiş AK Partili Meclis Üyelerine “Siz kimsiniz Ulan?” ifadesine AK Parti cephesinden nasıl bir tepki geleceği ise merak konusu oldu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (35)
öğretmen kemal 13 ay önce
öncü haber değil ak haber olsaymış haber kanalının ismi daha iyi olurmuş.
iyiler 13 ay önce
Boşuna konuşma. İyi parti iyiler yönetiyor. Ucuz kahramanlık yapmak sizin kafanızda var. Biz ne yaptığımızı biliyoruz.
iyiler 13 ay önce
İyi partiyi vatandaşlar iyi biliyor. pkk ve hdp ile kimlerin işbirliğini yapanları da vatandaş iyi biliyor. Basit siyasete geçit yok.
Oblomov 13 ay önce
İyi partililer ortakları hdpkk ya da böyle höykürseler ya...
oflu özkan 13 ay önce
adını gerçeklerle yazamazken başkalarına gönderme yapıyorsun
aziziye 13 ay önce
seçimde kendi partisine oy atmamış, kendi partisini kötülemiş biri mi dedi siz kimsiniz ulan diye.
buna cidden gülünür...
Düzceli 13 ay önce
O kavşağın adı olimpiyat kavşağı olarak kalacaktır .yapmanız gereken oraya Hamit Kaplan ın heykelini dikmektir
Aydın 13 ay önce
Ananı al git dememiş aferin kadir beye.kibar adammış!Ben yaptım olacak mantığıın vatan millet Sakarya edebiyatının Düzce şubesi.kanat taktınız gidiyorsunuz hedef 2023te yoksunuz Allahın izniyle….
AHMET 13 ay önce
kadir erdogan demiş ya siz kimsiniz diye asıl sen kimsin bize anlatta bizde bilelim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız