banner851

banner614

SKANDAL SORUNUN ARDINDAN FETÖ İZİ ÇIKTI

AK Parti Genel Merkez kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Anadolu Ajansı muhabiri Musab Turan, İstanbul'da bakanların katıldığı programda basın meslek ilkelerine karşı skandal bir soruyla giriştiği çirkin kışkırtmaya tepki gösterdi. Keşir, “Gazetecilik mesleğinin arkasına sığınarak ucuz siyasi propaganda yapmak, asla mazur görülmemelidir.” ifadelerini kullandı. Öte yandan Turan'ın provokasyon amaçlayan skandal sorusunun arkasında FETÖ izi çıktı.

banner619
Siyaset 22.05.2021, 13:50 22.05.2021, 18:09
1640

Anadolu Ajansı muhabiri Musab Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin İstanbul'da katıldığı programda söz alarak, "19 yıllık bir toplum hareketi olarak başlayan milletin teveccühünü kazanan Ak Parti ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu'dan daha mı küçük? Üç buçuk yaşında oğlumun yüzüne bakarken maskeli balodan dolayı ben utanıyorum. Sizin çocuklarınız yok mu?" şeklinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu basın meslek ilkelerine basın etiğine aykırı şekilde hedef alan bir soru sordu.

Olayın ardından Anadolu Ajansı, özde provokatör sözde muhabirin iş akdini feshederek, terör örgütüne üye olup olmadığının araştırılması için Cumhuriyet Savcılığı'na ihbarda bulunuldu. 'Gri Pasaport' ve 'Basın Kartı'nın iptali için de başvuru yapıldı.

ARKASINDA FETÖ İZİ ÇIKTI, FİRARİ PEKER SAHİPLENDİ

Çirkin bir provokasyona girişen Turan'ın sorusunun arkasında Sabah’ın haberine göre FETÖ izi çıktı. AA muhabiri Musab Turan'ın abisi T.T'nin KHK'dan ihraç edilen polisler arasında olduğu, ablası B.U'nun ise bankadan ATM üzerinden kartsız şekilde ihraç Fetöcülere para gönderdiği deşifre oldu. Öte yandan firari suç örgütü lideri Sedat Peker’in de Turan’a sahip çıkması kurulmaya çalışılan oyunu ortaya çıkardı.

KEŞİR: ASLA MAZUR GÖRÜLEMEZ!

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de onurlu gazetecilik mesleğini hadsiz bir girişime alet etmek isteyen sözde muhabir Turan’a tepki gösterdi. Konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Keşir, “AK Parti, adam eksilten değil adam çoğaltan büyük bir ailedir. Gazetecilik mesleğinin arkasına sığınarak ucuz siyasi propaganda yapmak, asla mazur görülmemelidir.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (25)
YAVUZ0881 4 ay önce
Bu millete Yaşattıklarınızı yaşamadan Allah olmeyi nadip etmesin ben bu kadar söylüyorum
XXL 4 ay önce
Kral çıplak diyen herkes ya fetöcü yada terörist siz çalın çırpın ülkenin anasını belleyin soru dahi sorulmasın öylemi akçeli işlerden sorumlu keşir hırsızlığın bir gün hesap vakti gelicek
Madur 4 ay önce
Eeee hazırlanmamış soru sorarsan fetocu ,terörist olursun artık devir bu devir basın özgürlüğü var diyen yalan söylüyor işte örneği kolay gelsin
Duzceli 4 ay önce
Ya bunları bu kurumlara yerleştiren kim akp.deyilmiydi..hsr pisliginizi fetoye temizletin oh ne ala
Düzceli.. 4 ay önce
Fetoculuktan yargılanan kişiyi, rektör yapamadım diye, vekilliği boyınca Ünveriste yönetimine, Düzce sivil toplum örgütlerine saldıran ithal vekil fetocu olmuyor mu..
Düzceli.. 4 ay önce
Arınç ın damadı, feto yöneticileri ile 700 küsür telefon görüşmesi var, hakimin kararı, " sempati sınırlarını aşmamış " Kim fetocu, hıkuk nerede.
Düzceli.. 4 ay önce
Duy da inanma.. Her soru sorana hemen feto yaftası yapıştır her kesi sustur.. Feto dönsün nedamet getirsin, asli işine " eğitim miş " devam etsin diyen Merve Kavakçı'nın bütün aile ferdi saray çevresinde.
Xxx 4 ay önce
İyi yere tezgah açmışlar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın