banner851

banner614

SON KOZLARINI OYNUYORLAR

banner619

Referanduma son 2 gün kala Akçakoca'da partililer hızla çalışmalarına devam ederken, vatandaşlar, ise merakla Pazar gününü beklemeye başladı. Halkoylaması öncesinde gerçekleşen ziyaretlerde zaman zaman denk gelen Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve CHP'li Eski Belediye Başkanı Fikret Albayrak, çekişmeli rekabeti kelimelere döktü.

banner846
Siyaset 14.04.2017, 10:15 15.04.2017, 13:57
2255
SON KOZLARINI OYNUYORLAR
banner844

Referandum'un 16 Nisan'da yapılacağının açıklanması sonrasında sahaya çıkan partiler, Düzce ve ilçelerinde hayır ve evet için ter döktü. Düzce'nin en büyük ilçesi olan Akçakoca, partilerin önemli isimlerinin sık sık ziyaret ettiği adres oldu.

Hayır Kampanyası yürüten CHP ve Vatan Partisi'nin ilçe teşkilatları Akçakoca'da kapı kapı gezerek halktan destek isterken Evet Kampanyası kapsamında AK Parti ve MHP ise vatandaşlardan 16 Nisan'da sandığa gidildiğinde evet oyu vermesini istedi. Partilerinin çalışmalarına destek veren AK Parti'li Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile CHP'li Eski Belediye Başkanı Fikret Albayrak, kimi zaman karşılaştıkları ziyaretlerde keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 ay süren zaman zarfında iki grup arasında tatlı bir referandum telaşı görülürken, Pazar günü akşamı evet mi hayır mı bilmecesi sona erecek. Bu bilmece öncesi Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, seçimlerin nezih bir şekilde, kavgasız ve demokrasiye yakışır şekilde çalışma gerçekleştirdikleri için teşekkür etti.

Yorumlar (5)
Ndm 4 yıl önce
Her iki başkanı da medeni görüntü verdikleri için kutluyorum. Ancak Fikret başkan bir dönem görevde kaldı. Damak tadı yarım kaldı. Sn.Yemenici kusura bakmasın 3 dönemde kalsa Fikret başkanı yakalayamaz...
Gümüşovalı 4 yıl önce
Cumhuriyet için bayrak için türk milletinin akıbeti için Hayırr
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
SADECE REFERANDUM İÇİN DEĞİL HER ZAMAN BÜTÜN DÜZCE'YE VE HATTA TÜM TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLMASI GEREKEN BİR İKİLİ...
AKÇAKOCALI 4 yıl önce
tabikide hayırrr....
Emir salih 4 yıl önce
İnşAllah bu güzel görüntü 16 nisan dan sonra da ilimize ve ülkemize örnek olur.