banner851

banner614

SON SÖZ MİLLETİN!

banner619

Türkiye yarın sandık başına gidiyor. Ülkenin geleceği için büyük önem taşıyan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri için oy verme işlemi saat 08.00'da başlayıp saat 17.00'da sona erecek. YSK'nın belirttiği saatte Düzce ve ilçelerinin seçim sonuçları dakika dakika oncurtv.com'da olacak. Seçim sonuçları için nefeslerin tutulacağı 24 Haziran'da artık son sözü millet söyleyecek.

banner846
Siyaset 23.06.2018, 09:08 23.06.2018, 18:03
547
banner844

Yeni bir seçim günü daha geldi, çattı. Cumhurbaşkanı ve milletvekili adaylarının 1 aydır süren yoğun seçim çalışmalarının ardından vatandaşlar, yarın (24 Haziran) Türkiye’nin dört bir yanında kurulacak sandıklarda oy kullanacak. Cumhurbaşkanı ve milletvekillerini belirlemek için ülke genelinde oy verme işlemi saat 08.00'da başlayacak ve saat 17.00'da sona erecek.

AK Parti hedef: Yine 3'te 3
Adayların belli olması ile birlikte seçim hareketliliğinin başladığı mayıs ayından itibaren tüm siyasi partiler sahada hummalı bir çalışma yürüttü. İktidara geldiği ilk yıl olan 2002'den bu yana girdiği genel seçimlerde Düzce'de vekillik koltuğunu rakiplerine kaptırmayan AK Parti, 2002'de seçilerek 1 dönem vekillik yapan Fahri Çakır'ı bu seçimlerde yeniden aday gösterdi. 2. sıranın sahibi mevcut Vekil Ayşe Keşir olurken, 3. sıradan aday gösterilen isim ise Numan Çabuk oldu.

Bakan Özlü yoğun destek verdi
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün sık sık Düzce'ye gelerek seçim çalışmalarına destek olduğu AK Parti, tekrar 3'te 3 yapma hedefiyle ziyaretlerini reklam, broşür ve afişlerle destekleyen bir kampanya gerçekleştirdi.

CHP adayları sorunları çözmeye söz verdi
Ana muhalefet partisi CHP'de afişler ile seçim minibüsüne yönelik yapılan çirkin saldırılar partilileri ayağa kaldırsa da son güne kadar vatandaşlarla bir araya gelen adaylar, sorunları çözmek için söz verdi. Bir önceki genel seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran Genel Seçimleri için de Zafer Teber'i 1. sıradan aday gösteren CHP, 2. sıraya İlknur Başak Tütüncü ve 3. sıraya ise Hasan Servet Öktem'i yerleştirdi.

MHP'de çalışmalar... 
Cumhurbaşkanı Seçimleri için AK Parti ile ittifak yapan MHP, AK Parti ve CHP kadar göz önünde bir seçim çalışması yürütmese de il ve ilçelerde esnaf, STK ve ev gezileri yaparak seçmenin oyunu kazanmaya çalıştı. Milletvekilliği için il başkanlığı görevini bırakan ve partisi tarafından 1. sıradan aday gösterilen Ümit Yılmaz, memleketi Akçakoca başta olmak üzere gittiği her seçim bölgesinde,  vekil olması halinde yapmayı planladığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. MHP'de 2. Sıra Adayı Yusuf Arslan ile 3. Sıra adayı Zekeriya İlçe de yaptıkları seçim gezileri ile vekillik için partilerine cumhurbaşkanı için ise destekledikleri Aday Recep Tayyip Erdoğan'a oy verilmesini istedi.

Düzce önemli isimleri ağırladı
Tüm partilerin adayları ve teşkilatları, 30 gün içerisinde köy köy, mahalle mahalle, ev ev gezerek projelerini anlattı. Son haftalarda sık sık partilerin önemli isimlerini ağırlayan Düzce'de mitinglerin adresi Anıtpark Meydanı oldu. Başbakan Binali Yıldırım, CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve İYİ Parti Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Düzceliler'e seslendikleri konuşmalarında vaatlerini sıralayarak seçmenden destek istedi.

Artık gözler sandıktan çıkacak sonuçlarda
Öte yandan sandık başına gidilmesine saatler kala artık gözler sandıktan çıkacak sonuçlarda... 24 Haziran akşamı sandıkların açılmaya başlaması sonrası YSK'nın belirttiği saatte oncurtv.com sitesinden oy oranlarını il il, ilçe ilçe takip edebilirsiniz.

Yorumlar (15)
Ali 3 yıl önce
Başaramayacaksınız devam tabiki
temel 3 yıl önce
Son söz TAMAM
Seçmen. 3 yıl önce
Son sözümüz, Ak parti ile yola devam
İsraf değilmi? 3 yıl önce
Vatandaşımız çöpten karnını doyurmaya çalışırken, yönetenlerin 1200 odalı kışlık, şimdi de 300 odalı saraylarda hizmetçiler,arabalar,uçaklarla yaşamaları demokraside olurmu?
Siz lüks yaşayın. 3 yıl önce
130 a aldğınız dış borç 455 milyar dolar oldu, Sizden önce yapılanları da 65 milyar dolara yabancılara sattınız. Bu paralarla neler yaptınız? Patetes, domates, benzin zamları neden?
Düzceli 3 yıl önce
ARTIK TAMAM
Üretimi bitirdiler. 3 yıl önce
Üretim yapan fabrikaları, tekel, şeker fabrikaları, tüpraşı, çimento fabrikaları satıldı, yol, köprü yapmışmış, yolla köprüyle ne üreteceksin. sonuçta saman çinden geliyor. Tamam.
Zort 3 yıl önce
Nasıl akp ye tepkini mhp ye oy vererek gostereceksin halk nickli kardeşim 16 yıl akp nin duzceye faydasını görmedim bu kez tercihim farklı olacak millet ittifakı diyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık