banner851

banner614

SORULARINIZI YORUM KISMINA YAZABİLİRSİNİZ

banner619

Düzce’de gündemi belirleyen Kitabın ortasından programının bu akşamki konuğu Düzce Milletvekili Fahri Çakır oluyor. Öncü Tv ve Radyo ortak yayını saat 21. 00 da başlayacak.

banner846
Siyaset 21.08.2020, 12:04 21.08.2020, 17:37
876
banner844

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın  hazırlayıp sunduğu ekranların sıra dışı konularla  yansıması ile bilinen kitabı ortasından programının bu akşam saat 21.00 daki konuğu Ak Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır gündeme ilişkin soru ve konularla izleyici ile buluşacak.

Öncü TV ve Öncü radyodan ortak yayınlanacak program Öncü Facebook, Öncü Youtube  hesabından ve ÖncüRTV uygulamasından canlı yayınlanacak.

Okurlarımızın haberin altında bulunan yorum kısmına soru ve kitabın ortasından klasikleri olan  “Kişiyi nasıl bilirsiniz” bölümündeki merak ettikleri isimleri yazmalarını bekliyoruz.

Ayrıca program öncesi Öncürtv watsap ihbar hattı olan 05427671881 nolu telefona soru görüş ve isimleri yazabilirken program esnasında da Facebook Öncü canlı yayınındaki yorum kısmına değerlendirmede bulunabilecekler.

Öncü Medya Genel yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal programla ilgili yaptığı değerlendirmede” tv izleyicilerimizin ve radyo dinleyicilerimizin programa dahil olmaları Düzce’nin ekrana yansıması olarak değerlendiriyoruz. Sayın konuklara  özellikle kimi nasıl bilirsiniz konusunda eksik isimler sorulduğu noktasında öngörüler geliyor. Takipçilerimizin konuk ve konuklara kimleri sormamız konusunda yorumlara isim yazılmasını bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (6)
Talihsiz talihli 12 ay önce
Medeniyetin ortasında duzcenin köy olarak kalmasini nasıl başardınız ? Daha kotu hale getirmek için çalışmalarınız neler ?
Akp? 12 ay önce
Gerek yok yayinada ćıkmasin kim ne soracak ki onasıl cevaplayabilecek.başka konuk bulun
Adnan 12 ay önce
1-)Göreve geldiği günden beri Düzce için ne yapmış?
2-) inandığı dine göre
Aldığı maaş helal mi?
YAVUZ0881 12 ay önce
Sorum şu olacak kendisini bir tanitabilirmi
Sezgin günaydın 12 ay önce
Fahri çakır duzce icin ne yapmis bunu anlatsin once
castro 12 ay önce
BU BİZİM AKPLİ MİLLET VEKİLLERİ BAK ADI ÜSÜTNDE MİLLET VEKİLLERİ BİZİ NERDE SAVUNDULAR NERDE NE YAPTILAR NE ZAMAN HANGİ SOKAKTA GEZDİLER HANGİ ESNAFIN VATANDASIN YANINDA OLDULAR OY ZAMANI KAPI KAPI DOLAŞIYORLAR BAŞKA BİR İŞLERİ YOK SORUN 20 YILDIR DÜZCEYİ KALKINDIRMAK İÇİN NE YAPTILAR VATANDAŞIN YARARINA HADİ BU SORUYU SORUN VEKİLE BU AKŞAM ....