banner851

banner614

Sorunlar Yakış'ın gündeminde

Yoğun çalışma programı nedeniyle Düzce'ye çok fazla uğrayamayan AK Parti Düzce Milletvekili Yaşar Yakış, Akçakoca'nın sorunlarını ele alıyor. Yakış, sorunlar için bilgi de alıyor.

banner619
Siyaset 30.06.2009, 14:48
208
Sorunlar Yakış'ın gündeminde

Düzce'nin sorunları gibi Akçakoca'nın sorunları da Ankara'ya iletiliyor. Akçakoca'nın önemli 2 sorununun çözülmesi için Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak Ankara'ya giderek AK Parti Düzce Milletvekili Yaşar Yakış'a iletti. Akçakoca'ya doğalgaz verilmesi için Belediye ve DERGAZ arasında yapılan protokolün ardından çalışmaların kısa sürede tamamlanması için destek isteyen Albayrak, ilçede her yaz döneminde şikayetlere neden olan su sorunu hakkında da Yakış'a bilgiler verdi.

Hayata geçirilmesi planlanan baraj projesi ile su sorununun sona ereceğini anlatan Albayrak, Yakış'tan bu noktada da destek istedi. Yakış'ın, ilçenin önemli sorunları arasında yer alan doğalgaz ve su için ilgili bakanlıklarla görüşeceği öğrenildi.

Diğer taraftan Milletvekili Yaşar Yakış'ın Düzce'ye fazla gelmemesine rağmen sorunlarla Ankara ölçeğinde ilgilendiği de gözleniyor.

banner844
Yorumlar (0)