banner851

banner955

Sosyal imkanlar yok.

AKP Düzce belediye başkan adayı İsmail Bayram esnaf ve kahve ziyaretlerinin yanı sıra ev ziyaretlerinde de hanımlara kendini ve projelerini anlatıyor.

Siyaset 04.03.2009, 18:31
226
Sosyal imkanlar yok.
banner1032

Ak Parti Düzce Belediye Başkan adayı İsmail Bayram seçim gezilerini sürdürüyor. Gündüzleri esnaf ziyaretleri yapan Bayram, akşamları da belediye sınırları içindeki halkı kahvelerde ziyaret ederek projelerini anlatıyor.

Akparti Belediye başkan adayı İsmail Bayram, seçimlerde oy kullanacak ve başkanı belirlemede büyük etkileri olacak bayanları da ihmal etmiyor.

Ev ziyaretlerinde bayanlarla bir araya gelen Bayram projelerini anlatıyor. Kalıcı konutlarda da bu tür bir toplantıya katılan İsmail Bayram kendisininde 2002 yılından bu yana kalıcı konutlarda oturduğunu, bölgede sosyal imkanların az olduğunu belirtti.

Bayram, göreve geldiklerinde bölgeye çok amaçlı binalar yapmayı planladıklarını belirterek bunlardan birinin nikah salonu olabileceğini ile örnekte verdi. Bayram, bölgede yarım kalan engellilerle ilgili binanında tamamlanmasına çalışacaklarını söyledi.

banner844
Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu