banner851

banner955

SOSYAL MEDYA HESABINDA PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi için gittiği Roma'dan önceki akşam döndü. Erdoğan, dönüş yolunda uçaktaki basın mensuplarına açıklamalarda bulunurken o anlardan bir de fotoğraf paylaşıldı. Karedeki dikkat çeken isim ise Melih Gökçek'in oğlu olan Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek oldu.

Siyaset 02.11.2021, 17:30
4225
SOSYAL MEDYA HESABINDA PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz hafta sonu G20 Liderler Zirvesi için Roma'ya gitti. Burada dünya liderleri ile ikili görüşmelere katılan Erdoğan, zirve kapsamında düzenlenen oturumlara katıldı.

Uçakta gazetecilerin sorularını cevapladı

Pazar akşamı yurda dönen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dönüş yolunda uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gündeme ve zirveye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, gazetecilerle bir de fotoğraf çektirdi.

Sosyal medyadan paylaştı

Yayınlanan fotoğraftaki en dikkat çeken isim ise eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek oldu.

Beyaz TV'nin Genel Yayın Koordinatörü olan Osman Gökçek, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "G20 Roma zirvesini izlemek için Roma'daydık. Türkiye'ye dönüşte Sn Cumhurbaşkanımızın uçakta yaptığı açıklamaları ve ayrıntılarını bu akşam 18.30 da Beyaz Ana Haber de konuşacağız İzlemeniz dileğiyle" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (4)
Traveller 1 yıl önce
Babası gidiyor oğlu geliyor, bitmeyecek bunlar...
hakan 1 yıl önce
kendi kendinizi izleyin.
A haber 1 yıl önce
Adınızı Düzce A Haber yapın
YAVUZ0881 1 yıl önce
Şu kadar söylüyorum iktidar seçimde el değiştirse derhal idamın getirilip yandaş ve yalan haber yapan ne kadar namussuz hain varsa idam edilmesine ve ülkeyi satan namussuzlarında derhal idam edilmesi en büyük devrim olacak ülkemizde artık bunları gördükçe bir vatandaş olarak kusassım geliyor
Yeni Sayımız