banner851

banner955

SP'li Aydın; Parmak kaldırıp indirecek bir meclis oluşturmadık !

Saadet Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Selahattin Aydın, seçim gezileri kapsamında dün akşam Aziziye mahallesindeydi

Siyaset 14.03.2009, 16:28
198
SP'li Aydın; Parmak kaldırıp indirecek bir meclis oluşturmadık !
banner1032

Saadet Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Selahattin Aydın, seçim gezileri kapsamında dün akşam Aziziye mahallesindeydi. Mahallelerde Kahvehane ziyaretleri yapan Aydın’a il başkanı Faruk Erdem ile Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti. Ziyaretlerde konuşan İl Başkanı Faruk Erdem kahvehanelerin gece ve gündüz sürekli dolu olduğunu ve özellikle gençlerin kahvehaneleri doldurduğunu belirterek işsizliğin had safhada olduğunu dile getirdi.  Düzce Belediyesi’nin de borç batağında olduğunu belirten Erdem, İnşallah Saadet Partisi iktidara gelecek ve kurtuluş olacak dedi.

 

İyi bir ekip kurduklarını ve bu ekiple Düzce’yi yönetmeye talipli olduklarını dile getiren Belediye Başkan Adayı Selahattin Aydın ise amacımız Düzce’mize faydalı olmak. 12 yıldır Belediyeciliğin içinde olan bir insanım. Biz elini kaldırıp indiren bir meclis değil, Düzce adına güzel hizmetlere imza atacak, bilgili, görüşünü korkmadan ortaya koyabilecek bir ekiple yola çıktık dedi.

Yorumlar (0)
14
kapalı