banner851

banner955

SPOR SOKAKTA ÜYE STANDI KURULDU

Deva Partisi Düzce İl Teşkilatı, 2023 seçimleri öncesinde çalışmalarına hız verdi. Spor Sokak üzerinde stant açan DEVA Partisi hem üye çalışması yaptı, hem de partinin tanıtımı için vatandaşlara broşür dağıttı.

Siyaset 24.07.2022, 11:09 24.07.2022, 15:29
430

2023 seçimlerine 1 yıldan az bir süre kala, DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı çalışmalarını hızlandırdı. İlçe, mahalle, köy ve esnaf ziyaretleri düzenleyerek, vatandaşlarla sık sık bir araya gelen DEVA Partisi, aynı zamanda kent merkezinin çeşitli noktalarında üye ve tanıtım stantları kuruyor.

Partinin İl Teşkilatı tarafından Spor Sokak üzerine kurulan üye ve tanıtım standına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken İl Başkanı Murat Caymaz ve partililer, vatandaşlar tanıtıcı broşürler, çocuklara ise pamuk şekeri ile balon dağıttı.

DEVA Partisi olarak çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen İl Başkanı Caymaz Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, “Biz DEVA Partisi İl Teşkilatları olarak gördüğünüz gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehrimizin çeşitli noktalarında tanıtım stantları kuruyoruz. Sağ olsunlar vatandaşlarımızın standımıza ilgisi güzel. Vatandaşlarımızla hem tanışıyoruz, hem de partimizi tanıtıyoruz kendilerine. Bu şekilde çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
Ahmet hakan 2 ay önce
Kesin tek başına ikdidar geliyor gelmekde olan bitane proje yazsanıza buraya
24
parçalı bulutlu