banner851

banner955

TAM KADRO SAMİMİ BİR KATILIM GÖSTERDİ

CHP İl Başkanı Semih Cemşit diğer üyelerle 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler için Yığılca’da vatandaşla buluştu. Seçimler için Partisinin görüş ve stratejisini Yığılca’da ki vatandaşlara konuştu.

Siyaset 14.10.2022, 14:40 14.10.2022, 14:07
778

“Aydınlık ve özgür günlere ulaşma hedefinde ilerliyoruz.”

İl Başkanı Semih Cemşit, ilçe başkanları, il ve ilçe kadın kolları ile beraber tam kadro Yığılca ilçesinde saha çalışması gerçekleştirdi. Samimi katılım ile gerçekleştirilen çalışmada, parlamenter sisteme geçiş çalışmalarından bahsedilirken, CHP, tarım ve ekonomide hazırladığı çalışmaları vatandaşlarla görüşlerini paylaştı.

Yığılca dönüşü açıklamalarda bulunan Cemşit, “Önümüzde ülkemizin kaderini ilgilendiren bir seçim var. Aydınlık ve özgür günlere ulaşma hedefinde ilerliyoruz. Yığılca’da vatandaşlarımızın ilgisi bizleri daha da heyecanlandırdı. Zeynel Başkan Yığılca’da sıkı çalışıyor, genel seçimleri atlattıktan sonra, 2024 yılındaki yerel seçimlerde Yığılca’yı tekrardan almak için yoğun şekilde çalışacağız.“ şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (1)
Madur 2 ay önce
Boşuna uğraşıyolar iki veya üçkez kaybeden koltuğu bırakır diyen klıçtar oğlu dokuz kere kaybetti halen orada oturuyo doymadınmı yenilgiye tayiplen mı ortaksın
Yeni Sayımız