banner851

banner614

TANAL’I KIZDIRAN BAKAN ZİYARETİ

banner619

CHP’nin Düzce’den sorumlu İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün Hecinler sevdalısı kesilip referanduma 10 gün kala yaptığı ziyareti manidar bulduğunu söyleyerek, “önümüzde referandum olmasa böyle bir ziyaret yaparlar mıydı? Bana göre samimiyetsiz bir tutumdur. Ayrıca Sayın Bakan boşuna takdiri kendisine almaya çalışmasın, bu açıkça kendilerine geri adım attıran bölge halkının zaferidir” dedi.

banner846
Siyaset 07.04.2017, 15:31 08.04.2017, 15:18
1684
banner844

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün referandum çalışmaları kapsamında Hecinler’i ziyaret etmesine bölge halkının çöp tesisi eylemine destek veren CHP’nin Düzce’den sorumlu İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’dan açıklama geldi. Tanal, Hecinler Köyü'nün katı atık merkezi haline dönüştürülmesi sorunu ile AK Partili milletvekillerinin sağır dilsizi oynadığını iddia ederek referanduma 10 gün kala bakan düzeyinde böyle bir çıkış yapılmasını manidar bulduğunu ifade etti.
 
Tanal “ Hasanlar, Esentepe, Hecinler köylerinin bulunduğu bölge; havası, suyu ve doğasıyla Düzce’nin en güzel bölgelerinden biriyken alelacele bir kararla belediye tarafından katı atık merkezine çevrildi.  Sağlıklarını tehdit eden bu proje sonrası Hecinler Köyü ve çevre köy sakinleri defalarca çadır nöbetleri tuttular, seslerini duyurmaya çalıştılar. Biz de onların yanında olarak konuyu defalarca meclis gündemine taşıdık, yazılı soru önergeleri verdik, karda kışta köylülerimizle beraber nöbetler tuttuk. O dönem hem bölge halkının hem de şahsımın bütün çabalarına rağmen soruna kulak tıkayan AK Partili vekillerin, referanduma 10 gün kala birden Hecinler sevdalısı kesilmesini manidar buluyorum. Biz bu bölgeye katı atık yapılmasına onay veren ÇED raporunu mahkemeye taşıyıp iptal ettirdiğimizde dahi 2. raporu aldırarak projeye devam etmek isteyenler, önümüzde referandum olmasa böyle bir ziyaret yaparlar mıydı? Bunu halkın vicdanına bırakıyorum. Bana göre samimiyetsiz bir tutumdur. Ayrıca Sayın Bakan boşuna takdiri kendisine almaya çalışmasın, bu açıkça kendilerine geri adım attıran bölge halkının zaferidir” dedi.

Yorumlar (14)
yorumsuz 4 yıl önce
Ewet o gun geldi catti bakalim hecinler kotu gununde yaninda durana mi oy verecek yoksa seslerini cikarmayip son gunlerde hecinler sevdalisi olan akpye mi? Secimden sonra ozellikle bakacagim.
Gümüşovalı 4 yıl önce
Terörle mgri megri diyenleride bi hatirlayın ücretli yorumcular biraz dürüstlük lütfen
tribünlere oynamak 4 yıl önce
Düzcede hep tribünlere oynayan ucuz politikalar yapan Tanal elinde malzemesi kalmayınca mızıkçılığa başladı.
Can . D 4 yıl önce
TANAL DÜZCEMIZE HIZMET ICIN GELMEZ ONUN AMACI OTALIGI NASIL KARISDIRIRIM PKK EYLEMLERINDE CENAZESINDE BOY GÖSDEREN TANAL DÜZCEMIZE GELME BASKA KAPIYAA
Chp li değilim ama 4 yıl önce
Parti ne olursa olsun ama o adam gündeme getirmese yedi veya gündem de tutmasaydı.o çöp oraya dökülürdü.sonucta oradaki köy hakkı veya düzceli yanında zor günlerde k8m durduğunu iyi bilmeli.
Duzce 4 yıl önce
Sayın tan al heçimler de çöp sorunu olmasaydı acaba buraya siz hiç gelirmiydiniz sizlerde menfahatçi siniz
Aykut 4 yıl önce
Adam sorun olan yere gelmiş sorunun çözülmesi için çaba sarfetmiş milletin sesi olmuş sende kalkmışsın sorun olmasa gelmez diyorsun.Gelmeyecek tabi sorun olmayan yere.İnsanların sorunlarıyla ilgileniyor hizmet ediyor milletine.
BIRAKIN SENİ BENİ ÇÖPDE S 4 yıl önce
Elbirliğiyle bu memleketi ecnebinin oyuncağı yapacağınıza elbirliğiyle dünyada dediğini yaptıran bir ülke olmamız için birlikte karar vermeye çalışın. Avrupa, Rusya, Amerika, İsrail ve diğer ecnebiler Türkiye ve Müslüman adından korkuyor.
Can . D 4 yıl önce
TANALIN KIME HIZMET EDDIGINI BEN COK IYI BILIRIM DÜZCEMIZE BOSUNA GELMEZ TANAL ORTALIGI KARISDIRMAK ICIN GELIR GEZI DE YAPDIKLARI ORTADA YAKIP YIKANLARA DESDEK VEREN TANAL
Aynalılı 4 yıl önce
Hani Akçaoca' ya belediye otobüsü kaldıracaktın, Aynalı köyü yollarını yaptıracaktın. Senin gücün yetiyorsa bu işleri yaptır da sana dua edelim. Diğer konular seni de bizi de aşar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın