banner851

banner955

TANINMIŞ AKADEMİSYEN DERS VERDİ

AK Parti Ar-Ge Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan Siyaset Akademisi’nin Düzce’deki dersleri devam ediyor. İkinci buluşmada ders veren isimlerden olan Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdinç Yazıcı, siyasetin neden yapıldığını, amacının ve hedeflerini anlattı.

Siyaset 18.03.2018, 14:02 18.03.2018, 19:15
861

AK Parti Düzce Siyaset Akademisi Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın verdiği ilk dersin ardından ikinci haftada yeni isimlerle devam etti. Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan ikinci buluşmaya Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdinç Yazıcı ile Netvizyon Kurucu Başkanı ve Yönetmen Binali Kılıç katıldı. 336 kaydın olduğu ve çevre illerden de katılımcıların olduğu Düzce Siyaset Akademisi’nin ilk dersini Doç. Dr. Erdinç Yazıcı ‘Yeni Nesil Siyasal İletişim’ konusuyla verdi. Siyasetin neden yapıldığını, amacının ve hedeflerini hem teorik hem de örneklerle anlatan Yazıcı, dersin sonunda soruları da cevapladı.İkinci dersi ise Netvizyon Kurucu Başkanı ve Yönetmen Binali Kılıç verdi. Slaytlar ve videolar eşliğinde özellikle İsrail ve bazı odakların algı operasyonlarını nasıl yaptığını gösteren Kılıç, katılımcılardan alkış aldı.

Haber: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (9)
Yazıcı Hoca 5 yıl önce
Biz Sayın Hoca'nın tv konuşmalarını gayet iyi biliriz, bir üniversite hocasının siyasi görüşü olur elbette ama yandaş bir görüş sergilerse ekranlarda ve derslerinde o zaman ona biz hoca demeyiz. Öğrencilerinden solcu olanları nasıl geçirmediğini de anlatsın bakalım
Nasıl tanınmış? 5 yıl önce
Beyefendi Tv. Kanallarında Akp propagandası dışında neyiyle tanınmış ki? Ben hiçbir bilimsel konu da fikir beyanına rastlamadım. Akademisyenler bilimden yana fikir üretirler.
AKADEMİSYEN 5 yıl önce
akademisyen Erdinç Yazıcı'yı TV proğramlarındaki siyasi tartışmalarda takip edin bakın ne kadar fanatik bir yandaş olduğunu koşulsuz biat ettiğini göreceksiniz. Bu ve bunun gibilerin bu insanlara vereceği hiçbir ders yoktur.
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
NORMAL BİR DÖNEMDE, NORMAL BİR ÜLKEDE DEMOKRATİK BİR ORTAMDA NE DERS VEREBİLİR, NE AKADEMİK BİR UNVANA SAHİP OLABİLİR, NE DE TELEVİZYONLARDA BAŞ GÖSTEREBİLİR...
SADECE YANDAŞ...
Gerçek 5 yıl önce
Siyaset 1- Belediyeden bedava maaş almak için... 2- Kamudan ihaleler alıp köşeyi dönmek için...3- Hısım, akrabaya makam mevki kazandırmak için için yapıldığını görüyorsunuz...
Mehmet Akif 5 yıl önce
Hazineden yardım almadan,Allah'ın davası için yola çıkan,eğitimi yüksek,ahlaktan ödün vermeyen,insanları ötekileştirmeyen,lüks düşkünü olmayan, Adnan Kahveci,Muhsin Yazıcıoğlu ve Recep Yazıcıoğlu düşüncesinde bir muhalefet parti gerek.
memet 5 yıl önce
Hz Omer adaletini bilenler günümüz siyasetini yapamazlar, dini duygular ,hak ve adalet duygusu içinde siyaset yapmak isteseler hiç bir partide kendilerine yer bulamazlar. ders almak isteyen arkadaşlar devlette çalışan,ihale alan,işe girip hiç çalışmadan paraalan devletin arabalarını her zaman c.tesipazar dahil kendi özel işlerinde kullanan etrafındaki eşine dostuna şöyle bir baksın,Akademi dersi güzel ama uygulama tamamen çıkar,menfaat ve rant üzerine.Dürstüm diyorsan sistem seni yer.alsanaders
Adil 5 yıl önce
Ülkemizde siyaset neden yapılır diye sormadan önce katılımcılara Hz. Ömer'in devlet yönetimini anlatan bir kitap dağıtın.O kitabı okuyanlar bu işin Nasıl ağır bir yük olduğunu düşünüp bir daha gelmezler.
ali 5 yıl önce
siyaset yapanlar hiç kadro ve para işlerine bulaşmasalar, ki yasalara göre zaten bulaşmıyor görünüyorlar kağıt üstünde, acaba kaç kişi siyaset yapar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı az bulutlu