banner851

banner614

TEBER: BU İŞ ‘TAMAM’

banner619

CHP Düzce Milletvekili Adayları Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü, CHP Gölyaka İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programının ardından, Gölyaka’nın Hacı Süleymanbey Köyü’nü ziyaret etti. Köylülerin ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Teber, “Bu iş ‘Tamam’” dedi.

banner846
Siyaset 11.06.2018, 17:49 11.06.2018, 19:32
1692
banner844

CHP Düzce 1.Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber ile 2.Sıra Adayı İlknur Başak Tütüncü, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Teber ve Tütüncü’nün son durağı, CHP Gölyaka İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı ve ardından Hacı Süleymanbey Köyü oldu.Katılımın yoğun olduğu ilçe iftarı öncesinde konuşan Teber, kendilerini iftar programına davet eden CHP Gölyaka İlçe Başkanı Cevdet Atasoy’a teşekkürlerini sundu.

Okunan ezan ile birlikte adaylar ve misafirler oruçlarını açtı. Yapılan dua ile tamamlanan iftar programında Teber vatandaşlarla bol bol sohbet etti.Hacı Süleymanbey Köyü’nde ‘Tamam’ dedi
Köy köy gezerek projeleri ve kendilerini anlatan adaylar iftar sonrasında ise adaylar seçim çalışması kapsamında Hacı Süleymanbey Köyü’ne gitti. Köy halkı ile yakın temas kuran ve ilgi odağı olan Teber, burada şaşkınlığını gizleyemedi.

Kadın erkek köy kahvesine kendisini dinlemek için gelen köylülerin ilgisi karşısında Teber, “Bu iş ‘Tamam’” ifadesinde bulundu.
Özellikle seçimlerde neden kendisine oy verilmesi gerektiği konusunda köylülere açıklamalarda bulunan Teber, “Tek Adam Mı Yoksa Demokrasi Mi?” diye sordu.Özellikle Fiskobirlik ve tarım politikalarına ilişkin yapacağı çalışmalara ilişkin köy halkına bilgilendirmede bulunan Teber, hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından bölgeden ayrıldı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (17)
düzceli 3 yıl önce
bu adam ne diyuu. ney tamam anlamiiiumm. :)
HAKKI 3 yıl önce
her seçimde nerden çıkıp geliyo bide 1. aday temayül yok araştırma yok anlamış değilim anlayan varsa bi zahmet ...?
Yavuz0881 3 yıl önce
BU SEFER zafer teber yolun açık olsun
Oksford 3 yıl önce
Zekeriya TOZAN olsaydı o tamam zirve olurdu.Kim bu abi kimse tanımıyor.Zekeriya tozan ümide karşı çokda güzel olacaktı.CHP resmen ayağına sıktı.Ya bi sorsana halka kimi istiyosun diye..Ümit şimdiden kazandi..
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
CHP NE OLUR SİZCE ??
Ney !!! 3 yıl önce
Devam devam size oy cıkmaz düzceden devam
Karadeniz61 3 yıl önce
Tamam diyip kacacigina devam deyip hizmet et bence
Ne hizmeti? 3 yıl önce
130 a aldıklar borç 455 milyar dolar olmuş, Cumhuriyet dönemi yapılan bütün kurumlar 60 milyar dolara satılmış. Bu mu hizmet? Onların çocukları, yakınları zenginlemiş.
Gürol 3 yıl önce
Başkan mı olacakmış? Yoksa başkan Reis olacak yapacağı işi ona sormaz, Reis başkan olmazsa diğerlerinin zaten millet diye bir derdi olmaz
Seçmen 3 yıl önce
2015 seçimlerinde de kesin seçildim demiştiniz ama seçimi kaybedince arkanıza bile bakmadan basıp gittiniz. Bu seferde Seçilemeyip de seçim 2.tura kalınca da yine basıp gider çalışmazsınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı az bulutlu