banner851

banner614

TEBER VE TÜTÜNCÜ’DEN YERİNE TESLİM!

banner619

CHP Düzce Milletvekili Adayları Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü, seçim çalışmaları kapsamında gittikleri Akçakoca’da muhtarlarla bir araya geldi. Adaylar, partilerinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhtarlar için gönderdiği mektupları da teslim etti.

banner846
Siyaset 13.06.2018, 10:37 13.06.2018, 18:03
692
banner844

CHP Milletvekili Adayları Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili seçimleri kapsamında dün Akçakoca’daydı.

Burada Akçakocalı muhtarlarla bir araya gelen CHP’li adayları projelerini ve kendilerini tanıtma imkanı bulurken partilerinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Akçakocalı muhtarlar için gönderdiği mektupları da teslim etti.

Öncesinde genel seçimler hakkında kısa bir bilgi veren CHP 2.Sıra Milletvekili Adayı İlknur Başak Tütüncü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun göndermiş olduğu mektuplardan birini açarak muhtarlara okudu.Sonrasında ise sözü alan CHP Düzce 1.Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber 24 Haziran seçimlerinde partisinin ve kendisinin projelerini Akçakocalı muhtarla paylaştı.Teber burada da her toplantısında olduğu gibi, “Tek Adam mı, demokrasi mi?” cümlesini yineleyerek Akçakocalı muhtarlara kısa bir bilgilendirme yapıp seçimler için destek istedi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (4)
düzceli 3 yıl önce
Her gün akp'den şikayet edenlerin eline bir fırsat doğdu. Bu fırsatı iyi kullanalım. Meclis'te Düzce'yi sahiplenecek ve Düzce insanları olarak hepimizin yararlanacağı hizmetlerin gelmesini sağlayacak millet vekillerini seçelim. Geçtiğimiz dönemde Düzce'ye yapılan haksızlıklara karşı çıkan CHP olduğunu unutmayalım.
ciguli 3 yıl önce
Zafer Teber'i tanımam bildiğim kadarıyla Düzce'de yaşamıyor. Düzce'de yaşamayan bir adayı ilk sıradan aday göstermek bence kesinlikle acemilik. Bence ilk sıra Basri Karslıoğlu olmalıydı.
CHP Lİ 3 yıl önce
ZAFER TEBER KESİN VEKİL OLACAK,,
Oksford 3 yıl önce
chp düzcede zekeriya tozanı aday göstermemekle çok büyük hata yaptı...
21°
parçalı az bulutlu