banner851

banner955

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR…

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ailesine yönelik sosyal medyadaki hakaret içerikli paylaşımlara ilişkin, Düzce İl Genel Meclisi AK Parti ve MHP grubundan ortak tepki geldi. Düzce İl Genel Meclisi Çiğdem Günal, çirkin saldırıyı kınadıklarını açıklarken, MHP Grup Başkan Vekili Ramazan Baltacı ise paylaşımda bulunanların en ağır cezaya çarptırılmasını istedi.

Siyaset 02.07.2020, 16:00 02.07.2020, 15:26
1780
TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR…
banner1032

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın sosyal medyada dördüncü çocuklarının dünyaya geldiğini duyurduğu paylaşımın ardından yapılan hakaret içerikli paylaşımlara tepkiler çığ gibi büyüyor. Yaşanan çirkin saldırıyı AK Parti Grubu adına Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve MHP Grup Başkan Vekili Muhterem Ramazan Baltacı Öncü Haber’e yaptıkları açıklamalarla kınadılar.

Günal: “Gerekli cezanın verilmesini istiyoruz”

Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal yaptığı açıklamada,  “Öncelikle hem Sayın Cumhurbaşkanımıza hem Berat Bakanımıza hem de yenidünyaya gelmiş olan evlatlarının hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Allah’ım sağlıklı, sıhhatli ve minnetine dinine hayırlı bir evlat olur inşallah. Daha sonrasında tabi ki bu yapılan çirkin saldırıyı kelimelerle anlatmanın bir manası yok. İnsanlar maalesef bu kadar küçüldüler. Biz ailenin çok önemli olduğunu biliyoruz. O yüzden siyasette ailenin içine kadar girip küçücük sabiden bile medet umar hale geldiler. Biz o yüzden hem meclisimiz olarak hem de Ak Parti ve hem de bir kadın olarak esefle kınıyoruz ve bu yapılanın, yapan kişilerin de bir an önce gerekli cezaların verilmesini istiyoruz” dedi.

Baltacı: “Paylaşımda bulunanlar en ağır cezaya çarptırılmalı”

Yaşanan çirkin olayın Türk kültürüne ve örflerine uymadığının altını çizen İl Genel Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Baltacı ise, “Öncelikle MHP grubu olarak sosyal medyanın çığırından çıktığını hem Sayın Cumhurbaşkanı’mız hem de Sayın Genel Başkanı’mız dile getirmişler. Bu konuyla alakalı sosyal düzenleme olana kadar Sayın Genel Başkanımız sosyal medya hesaplarını askıya aldığını belirtmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın torununa ve kızına yapılan hakaretlerin bizde İl Özel İdaresi MHP İl Genel Meclisi Grubu olarak şiddetle kınadığımızı belirtmek isterim” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (6)
yeşil düzceli 2 yıl önce
Bu İki arkadaşın Genel Başkanları Geçmiş Dönemde Birbirleri için ağıza alınamayacak sözler ile hakaret ediyorlardı. Hakaret o zaman da ayıp ve yanlıştı.
Bu gün de ayıp ve yanlıştır. Siz açıklama yapmadan önce aynaya bir bakın. Aklımız ve hafızamız yerinde bizim .
ŞOVU KESSS 2 yıl önce
1 tepki 1 akrabaya iş demek
Lütfen tepkimizi gösterilir
Durustolun 2 yıl önce
Kilicdaroglunun kamp yoluna bog atanla demirtasin esine kufur edenle esraya hakaret eden ayni grubdadir.ama tepkiler farkli.ayrimcilik cifte standart var.atasozunden mahrun yobazlara hatirlatayim:
Kendine yapilmasini isdemediyini baskasina yapma!!!
Fırat 2 yıl önce
Aynı alçak saldırı HDP li Demirtaş ın eşine yapıldığında sessiz kaldınız . Bu da biraz dümen kokuyor ,sırf gündemde olmak için .
AK GENÇ (ESKİ) 2 yıl önce
Çiğdem birak yağdanlığı köylerin sorunları ile ilgilen
Vatandaş 2 yıl önce
Yalakalık olsun die yapılmış bi tepki sadece
18
parçalı bulutlu